Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
God påske Nordlys4x4
#1
Ønsker alle våre medlemmer en riktig god påske...

Været ser ikke ut til å bli det beste, men det blir nok en scooter tur eller to.

Kansje det blir muligheter for snø kjøring med bil... hadde vært kult å prøvd litt.
Svar
#2
gode gamle 1911, huske alltid på oss medlemmer. Ser ut til at været i påska gikk pent sagt ti helvede.. Håpe du har hatt d fint =)
You couldnt get ***** in that truck if the bed was full of shoes and it was parked on a pile of money.
Svar
#3
Påske været har som illusive sagt gått til h...... Har kansje svid av en tank bensin på scootern. Så det har ikke vært mye kjøring. Mulig det blir en liten tur i morgen. Men tror helst at det blir litt bil skruing. Prøvde meg på litt snøkjøring Fredag, men det var får bløtt med smale dekk på tung bil. high-lux måtte nappe meg opp til veien.

Får huske å ta med fotoapparat i morgen på lys dag... det har jo skjedd en del med medlemsbiler... jeg har fått bredere på min. Silverfox får på noen større såler i morgen. Regner med han skal røre godt i grøten for at bilen skal gå framover [Bilde: dribble.gif]
Svar
#4
Da har jeg fått gjort noe fornuftig i dag... Byttet om fjærer forran. Høyre over til venstre. Bilen blir forhåpentligvis noe rettere.

Mulig jeg har fått bort problemet med vobling også. Funket uten noe tull etter byttet av fjærene.

Kjell D. (silverfox) fikk nye såler på Pajeroen også i dag... 35" skulle duge bra [Bilde: dribble.gif]


Vedlagte fil(er)
.jpg   ABCD0005.JPG (Størrelse: 95.02 KB / Nedlastinger: 37)
Svar
#5
Ja det ble riktig så mye bedre å kjøre alta tromsø på disse.. ikke halvparten så mye bråk engang, som med 33x13.5 med seiping å monsterpigg.. [Bilde: tongue.gif] [Bilde: dribble.gif]
[Bilde: 1stutkast.png]
<i>Pajeroen er solgt ;(</i>

Silverfox's Garasje
Svar
#6
hehe, bare å spørr hva 1911 mener om GY wrangler så skjønner du kansje hvorfår pajaen trives bedre på nygummien...
hvorfor ha stor bil, når dekkene ser større ut på en liten??
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)