Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deler utstyr til dodge
#21
Vil du ha bilen godkjennt så ring Amcar, de sitter sikkert på papirer som kan hjelpe deg med å få bilen godkjennt. Jeg ville ikke kjørt rundt i en ikke godkjennt bil, tenk deg hva som skjer om du skulle være innblandet i en ulykke. Regress? Og det kan bli dyrt.

Om du handler hos BG Nor så får du i de fleste tilfeller en samværserklæring, denne hjelper deg hos BT.

-Jon
--Member Of Team Blikkhallen Oslo--

"Chevy is not a car, it's a lifestyle"
#22
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">NV er en ferertning som lager Transmissions for GMC og Dodge. NV betyre "New Vision"<i><div align="right">Opprinnelig postet av Stan Prueitt</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

Isnt it "New Venture" ?

[center]




OPPS:o yes you ar right My brain was asleep at the keyboardBlush


Stan Prueitt
Dodge T-REX 6x6
Los Alamos NM USA
www.UrbanSurvivors.com
#23
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">NV er en ferertning som lager Transmissions for GMC og Dodge. NV betyre "New Vision"<i><div align="right">Opprinnelig postet av Stan Prueitt</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

Isnt it "New Venture" ?

<center>
------------------------------------
[Bilde: xom4uk.jpg]
</center>
#24
Hvis du unsker information po Dodge og wva slags transmission du har se po denne web page.


www.dodgeram.org

eller for specs:

http://www.dodgeram.org/tech/specs/Ramspecs.htm

Jeg vet du har en NV47RE Transmission eller vis det er en Ram 1500 du har en NV46

NV er en ferertning som lager Transmissions for GMC og Dodge. NV betyre "New Venture"

Stan Prueitt
Dodge T-REX 6x6
Los Alamos NM USA
www.UrbanSurvivors.com
#25
Stan, do you know where i can find parts for my 77 Dodge W200 ?
Some links would be nice.
#26
Ya Ebay, og jeg skal undersoke noen andre for deg....

Stan Prueitt
Dodge T-REX 6x6
Los Alamos NM USA
www.UrbanSurvivors.com
#27
Her er bilder av min gammel 76 ramcharger.<img src='http://www.offroad.no/snitz/uploaded/stan prueitt/bajabee.jpg' border='0' alt='user posted image'>


[Bilde: bajabeebump.bmp]


Stan Prueitt
Dodge T-REX 6x6
Los Alamos NM USA
www.UrbanSurvivors.com
#28
Jeg har handla 6" hevesett på bgnor å fått samsvarserklæring. Det hjalp ikke stort på biltilsynet:devil:. Det er samme gamle svaret hver gang: Vi må ha papirer enten fra bilprodusenten eller uavhengig laboratorium som sier at det er greit.
Uten det går det ikke å få godkjent. Jeg hørte med amcar og de sa at det eneste de hadde av papirer på heving var en gammal TÜV attest på blazer. Den var heller ikke verdt noe siden den ikke var en test av min bil:devil:[Bilde: fish.gif][Bilde: mad.gif] Så det ender med at jeg på trass kjører til tyskland, tar en TÜV test av bilen og kommer tilbake å smeller den i bordet på biltilsynet å sier: NÅ kan du bare skrive hevesettet og dekkene inn i vognkortet for bedre papir enn detta får du ikke!
#29
Noen som har tips til forhandlere av gode innholdsrike verstedhåndbøker
til nyere Dodge cummins ?
#30
ring aarnes. evt. skaugs servicesenter.

<hr noshade size="1"><font size="1">1988 Chevy Subb 6.2D - th400 - 208 - 315/75-16

Fullsize or no size</font id="size1">


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)