Innlegg: 1
Tråder: 1
Ble medlem: Jan 2004
Omdømme:
0
Noen som har erfaringer med dette. Har hørt at enkelte har fått endel "problemer" etter dette med bl.a. lysende oljetrykkslampe ved stor belastning(full gass), at bilen bare dør ut(motoren stopper) når man plutselig bare trykker full gass(ikke gjevnt økende gasspådrag).
Er disse folka bare vært uheldige og vært utsatt for useriøse aktører, eller er dette noe man må regne med ???
Mvh,
Bent Jøran Olsen
Innlegg: 297
Tråder: 62
Ble medlem: Oct 2003
Omdømme:
0
Peiling på hvor man får kjøpt den chipen og ev pris ?
Innlegg: 853
Tråder: 6
Ble medlem: May 2003
Omdømme:
0
Nei, ikke på dem gammle LC 90, men man for en chip som gir 150 Hk, og 340 Nm, fra 125 hk og 295 nm. Denne chipen skal fungere godt<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>.
Hilsen
Ronny
Innlegg: 501
Tråder: 22
Ble medlem: Jun 2003
Omdømme:
0
Får du ikke et org. chip til Lc90 ???
Monterte den org. Yota chip`n på en Hi-Lux, bilen ble akkurat ikke noe rakkett, men litt mere futt ble det jo å garantien gjelder jo ennå. Det gjør den ikke hvis noen er inni boksen å lodder !!!
Innlegg: 501
Tråder: 22
Ble medlem: Jun 2003
Omdømme:
0
På den gamle er det jo en fin skruve... he he
På den nye Lux`n skulle det jo bli mer hester enn i 4Runner`n men det er det IKKE, en bil som går godt etter chiping er Nissan !!
Du får kjøpt den sorte box`n hos din lokale Toyota forhandler !!