Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Endringer her i Forumet...
#21
Eg foreslår fortsatt at vi legger suzukibilder inn under chat, og nyttige tech linker inn under faq/howto..

evnt slå sammen alt tilbake slik det var før for no har det vore stille her ei stund..
Mellom Bakkar og Berg Aaffroad - terrengbil.com
Medlem nr.63 Suzuki 4x4 Klubb Norge

Har deaktivert PM, men send gjerne en epost Smile
Svar
#22
Jeg er garantert ikke den skarpeste kniven i skuffen, men va fanken er dette FORUMEMNER under chattekroken for noe. Klikker en seg inn på chatten så ligger det en del tema der og ellers ligger resten utenfor på forumet.

For meg er det totalt uoversiktlig og det kunne vært spennende ø høre hva andre mener, og for all del hva det er jeg ikke har fattet.

Det blir for mye klikking og surr for å komme dit man skal. Underforum til underforum.

Når en klikker på suzuki kan en komme inn på en oversikt som dekker det hele. Ikke litt her og litt der. Nå er det sånn at det er vanskelig å finne igjen ting.

Jeg begynner kanskje å bli litt dement, men det skal vel være plass for oss demente her også. Ikke finner jeg igjen rullatoren min heller, sj mener jeg.
Svar
#23
Har vi egentlig redaktør? er Vidar fortsatt red.?

Kan du vidar eller nokon andre vennligst slå sammen foruma som foreslått over her?
Mellom Bakkar og Berg Aaffroad - terrengbil.com
Medlem nr.63 Suzuki 4x4 Klubb Norge

Har deaktivert PM, men send gjerne en epost Smile
Svar
#24
En annen ting er at <b>Skravleplass/Chattekrok</b> skulle ha byttet navn til Zuki<b>Skravleplass/Chattekrok</b>

Har du forsøkt å trykke på nye innlegg? da står det bare <b>Skravleplass/Chattekrok</b>og det er ikke alltid like enkelt å forstå.... (jada, jeg lærte det til slutt...)
________________________________________________________________________________
_______
Bjarne Bergum - Tlf 9012 3748 - Samurai 1,9td - Dieseldyret's hjemmeside
Medlem 135 i Suzuki 4x4 Club Norway
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)