Innlegg: 109
Tråder: 37
Ble medlem: Jul 2006
Omdømme:
0
Har 3 Hella 3000 jeg vurderer å sette på pajen. Vet at dette overskrider regler med tanke på lys, men å ta de av hvert 2 år i EU-kontroll er til å leve med. Men om BT langs veien er hissige på dette, forblir nok den 3. lampa liggene. Noen som har erfaringer rundt dette?
Innlegg: 7,050
Tråder: 145
Ble medlem: May 2003
Omdømme:
0
Blir du stoppet etter veien vil du nok få pålegg om å fjerne den ene. Er kontrolløren i godt humør slipper du å vise den til etterkontroll... Men hvor ofte er du blitt stoppet i teknisk?
If it ain't broken, you haven't been looking good enough!
[url="http://www.offroad.no/forum/topic/4165-hardkaares-pajeroer/"]HardKåres Pajeroer[/url]
[url="http://www.offroad.no/forum/topic/117615-hardkaares-amerikanere/"]HardKåres Amerikanere[/url]
Innlegg: 2,668
Tråder: 266
Ble medlem: Aug 2002
Omdømme:
0
Ganske umiddelbart etter at 3dje lyset er kommet på :-)
Innlegg: 477
Tråder: 12
Ble medlem: Sep 2005
Omdømme:
0
Har sjølv køyrd med 4 fjernlys på taket i 3 år, og ALDRI hatt noko som helst problem med det (utanom den årlege EU-kontrollen, såklart). Eg ville ikkje stussa eitt sekund. Og som HardKåre seier, blir du stoppa, får du beskjed om å fjerne eitt lys. Det er jo ikkje uoverkommeleg.