Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
København i påsken - forslag til gjøremål?
#1
Som overskriften tilsier.... forslag til noe å gjøre når man har med seg tenåringer?

Tivoliet er allerede registrert....
[url="http://www.gjelstenli.no/lpg/FyllestasjonerNorge.htm"]Hjelp meg å holde ajour LPG fyllestasjoner[/url]

[url="http://www.lpgguiden.no/"]LPGguiden[/url]

[url="http://www.offroad.no/forum/topic/73673-chevy-lpgs-place/"]Chevy-LPG´s Place[/url]

[url="http://www.gjelstenli.no/salg"]Chevy-LPG´s salgside[/url]
Svar
#2
Husk det er 2 tivolier i køben. det som alle vet om og et som heter Bakken, var der i sommer for første gang og ble virkelig positivt overasket. fri inngang og like stort som det kjente tivoli i sentrum. masse spisesteder og mye lek selvfølgelig. hvis jeg skal på tivoli igjen i køben blir det på bakkens !

<!--quoteo(post=1618601:date=14 Apr 2011, 20:20:name=Chevy-LPG)-->QUOTE(Chevy-LPG @ 14 Apr 2011, 20:20) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Som overskriften tilsier.... forslag til noe å gjøre når man har med seg tenåringer?

Tivoliet er allerede registrert....<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
Svar
#3
Carlsberg bryggeriet er ABSOLUTT verdt et besøk. Koster fint lite og du får en øl inkl på billetten.
De har blant annet verdens største utstilling av uåpnede ølflasker der, og en meget bra utstilling av hvordan produksjonen har fungert fra 18pilogbue og frem til idag.
Sett av noen timer til å traske rundt i de gamle fabrikkbyggene. Kos deg med en FERSK Carlsberg i restauranten etterpå!!!!
CHEVY - EATING FORDS, SHITTING DODGES

DURAMAX GARASJEN
Svar
#4
Er jo også et lite voksmuseum i gågata, ellers finnes det også muligheter for fissetappet øl, men da bør tenåringa være på shopping så lenge [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif[/img]
CHEVY - EATING FORDS, SHITTING DODGES

DURAMAX GARASJEN
Svar
#5
Takk for gode tips.
[url="http://www.gjelstenli.no/lpg/FyllestasjonerNorge.htm"]Hjelp meg å holde ajour LPG fyllestasjoner[/url]

[url="http://www.lpgguiden.no/"]LPGguiden[/url]

[url="http://www.offroad.no/forum/topic/73673-chevy-lpgs-place/"]Chevy-LPG´s Place[/url]

[url="http://www.gjelstenli.no/salg"]Chevy-LPG´s salgside[/url]
Svar
#6
Mye god mat og... drikke i fantastiske omgivelser i Nyhamn...
Ligger i idylliske omgivelser ved enden av Strøøøget (hovedgågata som er fyllt med designer klesbutikker)
If it ain't broken, you haven't been looking good enough!

[url="http://www.offroad.no/forum/topic/4165-hardkaares-pajeroer/"]HardKåres Pajeroer[/url]

[url="http://www.offroad.no/forum/topic/117615-hardkaares-amerikanere/"]HardKåres Amerikanere[/url]
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)