12.07.2005, 23:00
jeg vil gjerne montere noen recaro seter i min suzuki sj410, men vil ha en form for fjøring eller demper under setene. noen som har noen tips om hvordan jeg kan gjøre d?
|
Montere Recaro seter i SJ410 1984 modell
|
|
12.07.2005, 23:00
jeg vil gjerne montere noen recaro seter i min suzuki sj410, men vil ha en form for fjøring eller demper under setene. noen som har noen tips om hvordan jeg kan gjøre d?
12.07.2005, 23:00
eg har montert recaro i zukien min.sveiste bare festene fra recarosetene til det org suki,rister jo å humper men dt e jo zuki dt.
zuki 413(skogsbil) jeep xj yamaha kodiak 400
12.07.2005, 23:00
du får lete på en traktor/lastebil eller noe slikt som har fjæring i sete!!
jan olav
12.07.2005, 23:00
men ærlig talt, humping er en del av sjarmen syns no eg.. det SKAL humpe!
If U can't take the pain osv.. Suzuki SJ413JX 31"x10.5" http://www.terrengbil.com/zuki
12.07.2005, 23:00
Monter heller fjærer og dempere under <b>bilen</b>
12.07.2005, 23:00
Nissan Patrol fra et visst årstall og oppover har fjærer under setet.
Men, er dette en bil du skal gjøre skikkelig i skogen med så har jeg hørt at det ikke anbefales å ha fjærer under setet. Grunnen var at...om man kjører hardt i kraftige dumper og fjærene i setet trykkes mer og mer ned i flere dumper etter hverandre..så kan man risikere at når da fjærene til slutt bunner så kan man få en kraftig trøkk i ryggen. Når man har fjærer i setet så får kroppen liksom "fart" nedover i dumpene og man kan få en skikkelig kraftig smell når det bunner. Når setet sitter fast i bilen følger proppen bilens bevegelser og får ikke slike kraftige smeller hardt mot hardt... Dessuten så tror jeg også at man har mye bedre kontroll over kjøretøyet i skogen om man sitter fast og stabilt i bilen i forhold til rattet og alt rundt seg. Det er jo derfor man bruker bøtteseter og stramtsittende seler.....man skal liksom ikke sitte å hoppe og deise rundt der inne...hehe <center>--Member Of Team Blikkhallen Oslo-- ![]() "Jai sover ikke, Jai skruuuur!" <b>->>MIN GARASJE!!!<<-</b> <b>->>MINE RIGS!!!<<-</b></center>
12.07.2005, 23:00
pajero har demping i førersetet
|
|
« Neste nyere | Neste eldre »
|