Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bestilling av deler.
#1
Er det noen her som har handlet deler fra www.4wd.com ? ser at det er ganske hyggelige priser der. Eller er det andre butikker dere anbefaler og handle i? Tengte mest paa deler som soft top, skjermbreddere... Saa jeg trenger ikke TUV papirer..
Lurte i saa fall paa hvordan det gikk.

Full gass!!
#2
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Og hvordan blir det med toll og moms?</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

24% moms på delens pris + moms på frakt kostnadden. Bil deler er toll fritt.

<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">En annen ting, hva hvis man handler f.eks et procomp 2,5" hevesett derfra, er det da mulig og faa det godkjent i Norge, i og med at de selger de samme settene i norge med TUV papirer?</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

TUV papirene følger hvert enkelt sett. Du får ikke noen i BN Nor til skrive ut ett TUV dokument til deg på ett Procomt sett kjøt ett annet sted. TUV dokumantasjon koster masse penger.

Hvorfor må det være så stort??? I så fall må det være en Subb!!!!
#3
Og hvordan blir det med toll og moms?

Full gass!!
#4
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Er det noen her som har handlet deler fra www.4wd.com ? ser at det er ganske hyggelige priser der. Eller er det andre butikker dere anbefaler og handle i? Tengte mest paa deler som soft top, skjermbreddere... Saa jeg trenger ikke TUV papirer..
Lurte i saa fall paa hvordan det gikk.
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

Har vel snart handlet " 1/2" Jeep`n der... I alle fall har jeg og mange andre i JCN handlet myye der.
Har kun posetive ting og si om dem.
Når jeg har bestilt deler, er det kommet innen 3 - 4 dager!! Å` det er braBig Grin


petter
CJ-7
AMC 360 ,
2,5"ProComp
1,5"body lift
Tot. Løft. 3,5"++
35x12.5 X-Terrian ProC.
Full Floating Axle

http://www.offroad.no/?Page=Rig&Mode=View&RID=33

http://www.offroad.no/snitz/topic.asp?TOPIC_ID=1796
#5
Har ikke brukt 4wd (sia de e dyr) men har ihvertfall brukt magnum.no en 8-10 ganger og de funke bra. Vet ikke om det går så mye kjappere dog, bare enklere.

[Bilde: signatur.jpg]
'84 Chevy K20 pickup 6.2 (brøytebil)
Fine greier, berre ræva.
#6
Jeg kjøpte noen diffdeler der en gang. Gikk raskt og ryddig for seg, bortsett fra at det ble liggende i 2 uker på Gardermoen... er kanskje lurere å ta det via magnum.no for å få litt fart på tollen?
#7
tror hvertfall de fleste i jeepklubben har handlet derfra og det er veldig greit

Chris
#8
Hvordan er kostnadene paa frakt derfra da?
En annen ting, hva hvis man handler f.eks et procomp 2,5" hevesett derfra, er det da mulig og faa det godkjent i Norge, i og med at de selger de samme settene i norge med TUV papirer?

Full gass!!
#9
Hva med Am Car da, kan de skrive ut en anbefaling, det er jo likt som det settet man faar kjopt i Norge..

Full gass!!
#10
www.4wd.com har fungert kjempe greit for meg, men hvis du ska ha godkjent løft så stikk å prat med BT sjøl!!!!

He he, endelig kan jeg trekke skinnet av pølsa!!!! Å d på skikkelig vis!!!


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)