Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATV kjøring på Rena 21-23mai.
#1
Fant litt info om ATV / Endurokjøringen på Rena 21-23.05 og tenkte jeg kunne legge det ut her hvis det er noen som ønsker å delta. Kræsjer litt med Formula Offroaden på Vormsund [Bilde: sleep.gif][Bilde: mad.gif][Bilde: sleep.gif] Men thats life..

Tid: Fredag 21. til søndag 23. mai.
Sted: Rena, i Åmot kommune.
NMK Rena innviterer til skikkelig enduro/ offroadsamling !
Dette blir den råeste offroadsamlingen i år ! Vi har fått muligheten til å benytte oss av "WOLFROAD 4x4" området på Rena til en skikklig treningssamling, en helg i Mai. Ta med deg kjøretøyet du har og hold på så lenge du orker hele helga.
Det vil bli anledning til å prøvekjøre noen utvalgte 2004 demo KTM, Kawasaki og Honda modeller av cross, enduro, atv og quader. Det vil bli organisert kjøring i grupper på utvalgte skogsveier. Det er opp til 45 km med skogsvei i området ! Det vil bli kjøring hele lørdag og søndag. Sett av datoen med en gang, ytterligere detalj informasjon blir oppdatert på www.spinnin-wheel.com.

Det vil bli mulig å løse introduksjonslisens for de som trenger dette.
Vi ønsker alle aktive og potensielle nye utøver hjertelig velkommen.
Her ligger det til rette for en hyggelig samling for store og små.
Deltager avgiften er satt til kr. 250,-/dag, og gratis for de under 12 år.
Vi vil legge til rette for felles grilling og sosialt samvær på lørdag kveld.
Ytterligere informasjon/påmelding på: www.spinnin-wheel.com
Johan Tidemand-Johannessen, 90 14 20 85, johan@tidemand.net.

Påmelding/registrering
Send en mail til johan@tidemand.net, med navn alder og klubb. Dette for at vi kan få gjennomført samlingen på best mulig måte.

Overnatting
Overnatting på Østre Æra Camping. 22 hytter og 100 oppstillingsplasser for vogner. Telefon: 62 44 49 11, Fax: 62 44 49 46.

Litt om "Wolfroad 4x4"
Kjøreområdet ligger i Åmot Kommune, like nord for Rena. Avstanden fra Oslo er ca 200 km. Det har lett ankomst fra nord og sør fra RV 3 gjennom Østerdalen. Området er et kupert skogsområde med åpne myrer og steinknauser med blanding av gammelskog og hogstflater. I størrelse er det på ca 6000 da. Området er i dag midlertidig omdisponert med begrensning til å benytte hogstveier og lignende å kjøre på. (Ca. 45 km).
Det er flere campingplasser like i nærheten, bla Østre Æra camping med høy standard og trivelige priser like i nærheten av "Wolfroad 4x4". Campingplassen ligger ca 10 km unna. Det er også mulig å campere i området vi kjører i for de som ønsker dette.Mulighetene er store i dette området, og grunneieren som selv er entusiast som står på som bare det, for at forholdene skal ligges til rette.
Det er også en nærliggende crossbane bare noen km unna som vil bli tilgjengelig denne helga, tenker da spesielt for de som har quad og cross sykler. Vi vil ta kr. 100,- ekstra for de som vil benytte crossbanen !

Se bilder fra crossbanen her

Sponsorer
Vi har fått med Kawasaki og KTM importør Colbjørnsen & Co, Honda importør Kellox AS og Spinnin' Wheel AS på Mysen som hovedsponsorer. De vil ha representanter på plass i helgen med 2004 mod. demokjøretøy av quad, atv, cross og enduromotorsykler for både vising og prøvekjøring.

Her er litt bilder fra området i sommer
http://www.offroad.no/avvaeger/wolfroad_7_...7_og_8_juni.htm



Time will show, som dem sier i amerika...


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)