Innlegg: 7,121
Tråder: 248
Ble medlem: Aug 2002
Omdømme:
0
Jeg meldte meg inn i amcar, eller american car club of norway, som det vel heter, her for litt siden. Egentlig bare for å ha en NBF-tilsluttet klubb å dra på terreng-touring med, men tenkte jeg da skulle slå en flue til i smekken ved at mange delebutikker
Innlegg: 1,413
Tråder: 106
Ble medlem: Apr 2003
Omdømme:
0
Har vært medlem noen år nå, og er kjempe fornøyd med dem.
Når jeg måtte koste på 6.2 dieselen astronomiske summer<img src=icon_smile_shy.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_shy.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_shy.gif border=0 a
Innlegg: 2,825
Tråder: 188
Ble medlem: Jul 2002
Omdømme:
0
Er ikke det bare et kjempelyspunkt i dagen Amund ?
Rett og slett et problem som kunne vært stort og som bare plutselig forsvant...
De Amcar folkene, eller ACCN, har jo jobbet med dette siden starten i 1975 og besitter etterhvert et meget stort arkiv
Innlegg: 7,121
Tråder: 248
Ble medlem: Aug 2002
Omdømme:
0
Jepp, før jeg ringte Amcar lurte jeg på om jeg måtte selge motoren og sette i den gamle igjen...
Innlegg: 64
Tråder: 10
Ble medlem: May 2003
Omdømme:
0
Holder på og skal få godkjent wrangleren med 33x12,5 og 15x10 felger og får god hjelp frå Amcar teknisk avdeling.
Servicen er upåklagelig og truleg den beste måten å få dokumentasjon som holder i forhold til biltilsynet. Anbefales på det varmaste.
W
Innlegg: 7,121
Tråder: 248
Ble medlem: Aug 2002
Omdømme:
0
Hmmm.. Morten (Middelthon) påstår at det går å skvise 33" på Cherokee'n med 2-3" løft og Buswhacker skjermutbyggere. Og hvis det kan godkjennes på Wrangler, som har akkurat samme aksler og bremser og veier det samme, så burde det jo gå på Cherokee også..