Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ikke for å være plagsom....
#1
Men, om att det ikke blir for mye kluss.. Men kan Den som er innom www.jeepir.com være så snill og gi ett aldri så lite hint her, jeg har ikke fått ordnet gjeste bok ennå, men det hadde jo hvert greit med noe tilbakemeldinger da.. Håper på forståelse.. [Bilde: shark.jpg]

Mvh: www.jeepir.com
#2
populært bilde det der, mange som tror det er en hai, men det er nok bare en delfin gitt. jeg har bodd og surfet mye i California og har selv opplevd dette, vel en finne i vannet like foran meg i lineup'en, det er faktisk ikke så uvanlig å se delfiner leke seg i bølgene!

her er beviset på at det er en defin forresten, for dem som nøler (selv om folk flest ser av ryggfinnen at det er en delfin) :
http://www.surfshooter.com/DolphinInfo.html

hva var spørsmålet ditt igjen Jeepir, glemte det helt jeg når du slang på surfebildet!


Endret av - simensays on 17 sep 2003 23:46:17
#3
Well, og jeg som faktisk håpet på en kommentar på hjemme-siden min, uansett sa jeg at det var en Hai.. [Bilde: 10430.jpg]
#4
neida, du sa ikke at det var en hai, men de fleste tror det, uansett er det er fasinerende bilde!

Umiddelbar kommentar til siten din - du har satt skrift str til -2 noe som gjør den neste uleselig, jeg ville kjørt opp str noe. Jeg ville også kanskje løftet opp galleriene noe, enkelere å aksesere, du har jo så mange fine bilder, men de er ikke lett å finne! Du er jo på god vei da, med tanke på at dette er de første sidene dine? Keep it up!

Jeg får aldri tid til å gjøre noe med sidene mine (www.simensays.com) - akkurat nå sitter jeg å oppdaterer sidene jeg laget for Goldfish Boat i drøbak (http://www.goldfishboat.com), og etter det står det noen andre siter for tur, men en vakker dag...

Endret av - simensays on 17 sep 2003 23:56:11
#5
Enig i at skriften kunne vært større. Jeg sitter her og myser mot en liten 17" skjerm, og er redd jeg ikke er alene om det.
Ellers har jeg lest litt om menyer, og resultatet jeg har merket meg var at de fleste ser etter menyen oppe og/eller til venstre.

Jeg har ingen som helst peiling på å bygge opp websider, men jeg liker å lese/bruke dem. Og jeg liker sider som er enkle å manøvrere i og lette å lese.

Håper du har god plass, for jeg vil gjerne se masse bilder. Ikke bare bilbilder, men situasjoner og naturbilder. Du er jo flink til å ta bra bilder. Det er vel kanskje derfor du er fotograf... <img src=icon_smile.gif border=0 align=middle>


Vel...keep up the good work
#6
Skriften til venstre og høyre er liten på min pc også, han mannen er kul, men blir litt slitsom i lengden. Flere nakene damer<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

http://nitteberg.com
#7
jeg syns den er meget bra jeg...

han mannen til høyre står litt for langt til høyre i forhold til hoved bildet og han til venstre...

savner bare en haug med offroad bilder hehe av flere biler.


grattis nok en gang

www.pajeroteam.com
mvh
EvoMan
#8
Siden din er fin, den, og med noen småjusteringer og videreutvikling blir den en av de gromeste!

Per
91791531 / 64988722
Per@offroad.no / Ptf@c2i.net
Team X-Files (Du tror det ikke før du ser det!)


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)