Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lada Niva dokumentasjon
#1
Hvis noen trenger komplette datablader,arbeidsbøker osv for niva 1600,1,7i og diesel motoren så kan jeg sende dette over til de som ønsker det.Engelsk.
#2
Driver å sender dem til deg nå i skrivendes stund. håper du har en rask linje er snakk om nesten 40mb med pdf filer her..
#3
Ja, takk. Er veldig int i å se hva du har, ønsker datablad/arbeidsbøker for begge motorene.

Member of russerbanden from Lier
And
member of lortligaen from Oppdal.
#4
kan få lov til å sende dem till meg også??

Har ingenteng i mot tur i skog å mark, så lenge det e med motor!!
#5
Jeg kan brenne en cd til deg og ta med neste helg?

Member of russerbanden from Lier
And
member of lortligaen from Oppdal.
#6
har 2,3 mbit sdsl... så det er bare å fyre igangTongue

Har ingenteng i mot tur i skog å mark, så lenge det e med motor!!
#7
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Jeg kan brenne en cd til deg og ta med neste helg?

<i><div align="right">Opprinnelig postet av ingos</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> Høres bra ut, men det ser ut som om det skjærer seg for meg til helga. Blir jobbing fredag kveld og videre utover helga, så jeg får nok ikke blitt med til Lier.. [Bilde: sleep.gif]

Men dersom du har en grei linje, så må du gjerne sende den på e-post til meg. Har ingen begrensninger på maks størrelse på min e-post konto.

Glenn
#8
Den ene fila var på 40MB og kjempe tung å sende over pr ADSL. Håper du ikke har vanlig modem????? Det er lettere å brenne en CD.
#9
Driver å sender over filer til deg nå.

Member of russerbanden from Lier
And
member of lortligaen from Oppdal.
#10
Jeg er også inyteressert i litt mer dokumentasjon på 1600 motoren... Dersom det står noe mer matnyttig i den enn i den dokumentasjonen jeg har fra før da?

Glenn
#11
For at jeg skal slippe å sende dette i mail til alle så er linken her:
http://www.skelter.org/

Gå på bildet helt til høyre, så velger du Technical i menyen til venstre, og download manuals!!


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)