26.04.2005, 23:00
Blei stoppa av BT i dag, å dei likte ikkje bøylen framme på bilen min. Sa at eg måtte få tak i papir på den å få den innskreven i vognkortet. Dei sa at den såg heilt grei ut, men eg måtte få tak i papir...Den skjuler skiltet mitt også, so eg fekk mangellapp
Bøylen er av merket Westin, den blei kjøpt i usa av forrige eigar, så eg lurte på om denne kan vere råd å få tak i papir på? Kven bør eg evt henvende meg til?
BGnor og Steinar stolen selger jo bøyler frå samme fabrikant. Er det vits å ringe til dei å høre om de evt går å få/kjøpe dokumentasjon for godkjenning av bøylen?![[Bilde: Ram.JPG]](http://www.offroad.no/snitz/uploaded/MoPar/Ram.JPG)
<i>Bilen med bøylen på!</i>
If you can`t Dodge it, RAM it!
Bøylen er av merket Westin, den blei kjøpt i usa av forrige eigar, så eg lurte på om denne kan vere råd å få tak i papir på? Kven bør eg evt henvende meg til?BGnor og Steinar stolen selger jo bøyler frå samme fabrikant. Er det vits å ringe til dei å høre om de evt går å få/kjøpe dokumentasjon for godkjenning av bøylen?
<i>Bilen med bøylen på!</i>
If you can`t Dodge it, RAM it!

