Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RENA 9.9-11.9 2005
#81
Arrangør er lei seg på veiene av den som ble fra stjålet vinsjen på campen og på kjøreområde stod det igjen en bil med som savnet sine 35" BAJA CLAW.

Vi i Ladaklubben vurdere vektere til neste år for å bli kvitt dette problemet, noen som har synspunkter på dette?

Ingar
#82
Vektere på campingen er naturligvis en løsning...

Kjøreområdet er nok litt fort stort for en stakkars vekter...
Men hvordan får man med seg 4 stk 35" hjul uten at det blir sett av noen?

-90 Jeep XJ 4.0
8" heving, 36" Irok

www.terrengbil.com
#83
Det er jævlig synd at det er behov for vektere på campingen da,men folk blir jo bare frekkere og frekkere så behovet er jo der.Jeg er glad at jeg gjemte veihjula mine på campingen.

JAN
TLF.99206547/99455292
GÆRHØLET OFFROADERS garholet@loqal.no
[Bilde: 672222.jpg]http://www.offroad.no/garage.asp?Page=Sh...ry&id=4039 Kadettdeler gies fortsatt bort.E-type
#84
Kjøreområde blir altfor stort å passe på, merkelig at noen fant bilen....
#85
Forbannet med tjuverier!! Men nå blir vel kjørefeltet innskrenket betraktelig, så det blir kanskje overkommelig for en vekter allikvel [Bilde: wink.gif] Ældri så gæli att dæ itte ær gøtt før nåa!

"Yess Pliis!"
#86
Siste ordet i saken er i sagt, så det er vanskelig å si noe om hva som skjer med ormådet. Fylkesmannen dukket ikke opp som avtalt på lørdag, for se litt på hva holdt på med:-(
#87
han har jo muligheten neste lørdag også!

<hr noshade size="1"><font size="1">1988 Chevy Subb 6.2D - th400 - 208 - 315/75-16

Fullsize or no size</font id="size1">
#88
Vi får kalle på kavaleriet på rena til å holde vakt. ...med ammo, type skarp!

Mine linker:
<b> 9INCHISKING'S pensjonerte PITSTOP</b>
<b> OPPDAL 4X4</b>

[Bilde: SOVlogono.JPG]
#89
Fordi som lurer er det denne bilen som ble frastjålet hjulene.
Hvis noen har sett noe er det fint om dere tar kontakt...alt er av interesse...

Robert....

[Bilde: IMG_3949.jpg]
[Bilde: IMG_4061.jpg]
#90
Det virker nesten som om det er noen som er godt kjent i området, og som viste at denne bilen ble stående igjen.FREKKERE ENN FLATLUSA ER DETTE!!!![Bilde: mad.gif]
#91
det er helt for jævlig. men i dette miljøet kan det ikke være lett og omsette slikt utstyr uten at noen legger merke til det.. det er ikke alle som har sånne dekk. og hvis noen får det så går ryktene som ild i tørt gras. HAR STOR TRO PÅ AT DETTA FINNER VI UT. og den/de som har tatt dem har garantert hvert der før på dagen og sett at bilen var ødelagt... Detta var min mening. HÅPER DU FÅR DEKKA TILBAKE.. Hilsen MEMBER OF OFFROADERS HEDEMARK

småfolk passer best til store biler
#92
Takker lada klubben for et bra treff, bare synd at maten i kiosken tok ALT for fort slutt. ( i år igjen)
Håper de stjålte dekkene , vinsjen kommer på plass. Dette blir det lynsjestemning av!
Dette problemet må vi finne en løsning på. Veldig synd at vi må ha vektere for å passe på noen få uælige sjeler.
Ideen med kronerulling til dekker vinjs er ikke dum. Men da må det samles sammen litt ekstra til tjære og fjær
Takker for meg.
Blir det no pinse treff kommer jeg selvfølgelig igjen.

Svend Landsverk
#93
Har snakket med Torgrim i dag, han gleder seg stort til treff neste helg også, jeg sørger for at han har vinsj og krybbe, så får vi se hva selskapet sier........... om de er negative pga monteringen så får vi trå til med innkjøpspris på utstyret og en liten kronerulling blant de som vil.

Når det gjelder hjulene er det veldig interessant å høre hva selskapet sier ! Det er tross alt noe mer verdi i hjulene.........

Ellers får jeg også takke for nok et bra treff, både til arrangørene og til alle de hyggelige menneskene vi treffer hver gang !
#94
Selv om jeg ikke var der vil jeg gjerne være med på en kronerulling Hoelern... Du tar i mot pengene(BG Nor) så fikser du en pen rabatt til gutta som mister utstyret sitt.
Fler som blir med? Lager en egen tråd på denne så dem som har lyst kan bli med.

[Bilde: zr900avatar.jpg]
#95
Det er hyggelig å høre at så mange likte treffet vi arr. og håper forsikringselskapene dekker godt opp. Uansett bør vi alle trå til og hjelpe dem som mista dekk/vinsj.
#96
Regner med påmeldingslista blir overlevert politiet for å sjå om det er "kjenninger" der.. Trur også at den eller dei som har tatt dekka neppe tilhører noken av klubbane som hadde leir nede på campen og lederane for klubbane kan nok eliminere vekk dei aller fleste på lista. Då står vi igjen med veldig få navn trur eg.

Så er det vel heller ikkje alle bilar som har plass til 4stk 35" dekk..


[Bilde: brag01.jpg]
http://www.terrengbil.com/zuki
#97
YAKUZA: Det er jo ikke sikkert at det var noen på campen som stjal dekka/vinsjen, kan jo være folk utenfor miljøet.
At de fant bilen i løypa, kan virke mere mistenklig på at de er godt kjent.
#98
Den plassen blazeren sto er jo den plassen det er mest tilskuere.I tillegg er det nært vei og du kan kjøre dit med en standard
pickup.Hvemsomhelst som har sett eller hørt at den sto der kan jo ha kjørt inn på natta.Både treffdeltakere og tilskuere.JAN
TLF.99206547/99455292
GÆRHØLET OFFROADERS garholet@loqal.no
[Bilde: 672222.jpg]http://www.offroad.no/garage.asp?Page=Sh...ry&id=4039 Kadettdeler gies fortsatt bort.E-type
#99
var ikkje ei sjel i den løypa når eg kjørte der hverken i pinsa eller no på laurdag.. møtte en bil, det er alt..

[Bilde: brag01.jpg]
http://www.terrengbil.com/zuki


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)