Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isusu vs Opel Campo? Samme bil?
#1
Heisann.
Har nettopp kjøpt meg en Isuzu Campo -89 2,23 diesel som trenger litt oppgradering. Noen som vet om dette er samme bilen som Opel Campo? Kommer nok med flere spørsmål senere. Må bare sette meg inn i litteraturen.
Svar
#2
Motor er samme.
(har litt deler til den)
Svar
#3
alt er vel likt bortsett fra emblemene
Svar
#4
Jeg hadde en -91 Isuzu Campo før,nå -95 Opel Campo .Opel hadde æren av å sette navnet sitt på dem fra ca -92. Samma opplegget som at VW satte navnet sitt på Hilux og kalte den Taro. [Bilde: rofl.gif]


Vedlagte fil(er)
.bmp   gaudaer.bmp (Størrelse: 107.5 KB / Nedlastinger: 232)
Svar
#5
Takker for respons det var det jeg trodd.
Forresten, vet noen hvilken reperasjonshåndbok som er best til denne bilen, og evt hvor jeg får tak i den. Har søkt endel men ikke helt sikker på om jeg har funnet den rette.
Svar
#6
Hei ,
har eid 3 stk Isuzu campo , samme bil Opel .
Men de forandret motoren tror jeg i 1991 , før var det en motor på 2,3 liter , forkammermotor som het c-223 , og var på ca 62 Hk , den motoren som kom i 1991 heter 4bt og var på 2,5 l direkte insprøyting , og 75 Hk .
arne s.
Svar
#7
Jeg har nå en Frontera i hagen. Den har en 2,4i besin på 125 HK
Rustfri bil fra 93. Virker utolig bra på alle områder.
Er det vanlig at disse ikke ruster ? (uvanlig spørsmål)
Maskina som sitter i har rast pga. registerkjedet, men ny blir satt i for en grei pris.....
Soltak(avtagbart) delt bakluke, 5 dørs, 2 seter, import 2001, rustfri over og under, sperre, lav km.st. etc.
Hva kan man forvente å få igjen for denne ?
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)