Innlegg: 640
Tråder: 103
Ble medlem: Dec 2004
Omdømme:
0
har kjøpt vindavvisere til bilen in.forran og bak. gen2 paj. lang
er av den vanlig typen. de jeg kjøpte det av anbefalte og bruke lim til og lime dem på. sitter egentlig
slik dobbelsidig teip drit på dem bare.
limet er vel ikke det som skal holde hele vindavvisen på pass slik jeg forstod,men bare holde den
afst inntil karosseriet.
hva bør en velge av lim? vil jo ha så de sitter,men hvis jeg skal ha dem av en gang i fremtiden så
hadde det vært dumt om lakken ble med også..hehe..
skal vel ike sitte montert på lakken i den forstand,men følge "dørkarmen"
Innlegg: 1,679
Tråder: 105
Ble medlem: Jul 2006
Omdømme:
0
da ville jeg ikke brukt noen ting....
HAR LYSTPÅ SKIKKELIG 4X4 IGJEN....
Innlegg: 856
Tråder: 30
Ble medlem: Dec 2006
Omdømme:
0
Som svk sier, skal du ta dem av igjen så er ikke lim et godt alternativ. Men hvis ikke selger loctite ett superlim som sitter som fankern på alt.
Innlegg: 640
Tråder: 103
Ble medlem: Dec 2004
Omdømme:
0
26.11.2008, 06:31
(Dette innlegget blei sist endra: 26.11.2008, 06:33 av esc_cos.)
ja vet loctite har noen gode limtyper.
nei da er vel kansje best og finne en annen måte og få festet dem på da. for en vet jo ikke om en må ha de av igjen.skulle fått ta i en skikkelig god dobbeltsidig teip kansje?en som det er noen mm tykkelse på.
Innlegg: 813
Tråder: 55
Ble medlem: Jan 2006
Omdømme:
0
Jeg brukte 3M sin dobbelsidig tape både på vindavviserene og vingen på volvoen jeg hadde.Hadde iallefall en hel jobb med å få det av igjen.Sitter som et skudd!!
5 om dagen
Spar på vannet,drikk øl...
Meir turtall,je gass!
Innlegg: 1,326
Tråder: 25
Ble medlem: Nov 2006
Omdømme:
0
Bruk dobbelsidig tape beregnet for speilopphenging på bad. PP har en blå som tåler 20 kg pr meter, og en rød som tåler 50 kg pr meter. Disse er 15 mm brede.
<b>Deler til gen2 - 2,8 96 mod selges.</b>
Innlegg: 1,326
Tråder: 25
Ble medlem: Nov 2006
Omdømme:
0
<!--quoteo(post=1483996:date=27 Nov 2008, 18:53:name=esc_cos)-->QUOTE(esc_cos @ 27 Nov 2008, 18:53)
<{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->dette hørs jo bra ut.
PP står for navnet vil jeg tro. men har du hele navnet? kjøpte du det hoss en vanlig VVS butikk?<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
Plastic Pading. (Plastik Pudding på norsk? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif[/img] ) Vil tro at en VVS butikk med respekt for seg selv har dette i hylla. Kan godt tenkes at det er å få tak i andre plasser også. Er i allafall i hylla til rørgrossisten Brødrene Dahl, men disse selger ikke til privatpersoner.
<b>Deler til gen2 - 2,8 96 mod selges.</b>