Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forsvarets truger
#1
Hei folkens !

Jeg trenger flere par truger og har vurdert å kjøpe truger som er solgt på forsvarets auksjoner . Jeg har aldri brukt forsvarets truger derfor mitt spørsmå : er disse trugene brukanes ? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mellow.gif[/img]
Svar
#2
Ja, solide enkle truger. Utfordringen kan være bindinger. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]
<i>Lord.......</i>
<i>XL-7</i>
[Bilde: John-Torelogo.jpg]
Svar
#3
<!--quoteo(post=1624623:date=1 Jul 2011, 19:06:name=JT)-->QUOTE(JT @ 1 Jul 2011, 19:06) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Ja, solide enkle truger. Utfordringen kan være bindinger. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->


Hva mener du med at probemet kan være bindinger ?? Er de ikke holbare , eller finnes de ikke ?? Neeeeeiiii.....jeg bare spør ...mao har ikke snøring.
Svar
#4
<!--quoteo(post=1624650:date=1 Jul 2011, 23:57:name=firelude)-->QUOTE(firelude @ 1 Jul 2011, 23:57) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Hva mener du med at probemet kan være bindinger ?? Er de ikke holbare , eller finnes de ikke ?? Neeeeeiiii.....jeg bare spør ...mao har ikke snøring.<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

Du må ha samme bindinger som på de gamle natoplankene.
<b>Deler til gen2 - 2,8 96 mod selges.</b>
Svar
#5
<!--quoteo(post=1624620:date=1 Jul 2011, 19:51:name=firelude)-->QUOTE(firelude @ 1 Jul 2011, 19:51) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Hei folkens !

Jeg trenger flere par truger og har vurdert å kjøpe truger som er solgt på forsvarets auksjoner . Jeg har aldri brukt forsvarets truger derfor mitt spørsmå : er disse trugene brukanes ? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mellow.gif[/img]<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

trugene er helt kurante, de er gode å gå med så lenge du har sko med stiv såle (er en tverrliggende pinne som kan være litt ubehagelig med for myke såler.
Bindinger får du tak i, de er det heller ikke noe problem å bruke
Svar
#6
Hmmmm.......jeg har levd i den truen at det er bindinger eller reimer på alle truger..hva er vel en truge uten bindinger ? Et flatt stykke med metal ? Fremdels litt usikker . men finnes det noen sider å nettet som selger rimelige truger tru......
Svar
#7
Di trugene je ladda rundt i da je var i militæret,hadde bindinger som passa tell marsjstøvla,samma som på natoplanka som pajeroskru skrev.
Svar
#8
Oki oki ....da er ting litt klarere , scphank ju ! [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif[/img]
Svar
#9
Har et par av disse trugene selv. Helt greie å gå med og bærer godt i løssnø. Selvfølgelig finner du litt bedre i ei sportsforretning til 2000 per par, men er det verdt det?
<b>Deler til gen2 - 2,8 96 mod selges.</b>
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)