Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fjernstarter på Tahoe 02
#1
Hei,


Jeg lurer på om noen der ute har tips hva gjelder å ettermontere fjernstarter på en bil. Jeg har jo da en Tahoe, men det kan sikkert være et annet merke også - må jo starte ett sted Smile


Edward.
Svar
#2
har kjøpt inn viper 5906v til min bil, har ikke fått montert enda så kan ikke si noe om hvor bra den egentlig er, men Viper og Compustar blir vel ofte omtalt som 2 av de bedre systemene.

I tillegg har jeg kjøpt idatalink ads-dl for å koble mellom viper og bilen, for å kommunisere med bilens system (dørlåser/vinduer/hvorvidt bilen er startet, etc).

Er en del å sette seg inn i, men skal gå bra å montere når man ellers har det meste klart Smile

-04 Tahoe 5.3 godkjent LPG/kufanger

 

x -92 Patrol 2.8TD Y60 -> 3" / 35-12.5" GYW / 10*15 Mickey Thompson (Prosjekttråd)

x -91 Cherokee 4.0 HO -> 3" / 31-10.5" MT / 8*15 rockcrawler
Svar
#3
Har sett disse nevnt på Google søk. Hvor har du handlet ditt fra? Ser viper kan handles i Nederland. Ønsker er selvsagt at det finnes å kjøpe her til lands, men det ser ikke slik ut.
Svar
#4
Amazon.com Smile
-04 Tahoe 5.3 godkjent LPG/kufanger

 

x -92 Patrol 2.8TD Y60 -> 3" / 35-12.5" GYW / 10*15 Mickey Thompson (Prosjekttråd)

x -91 Cherokee 4.0 HO -> 3" / 31-10.5" MT / 8*15 rockcrawler
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)