21.12.2005, 00:00
Vist du tar EU kontrollen på et uavhengig verksted er det svært få som veit at niva'n har lasteventil, og av den grunn får du sanssynligvis ikke feil på den heller.....![[Bilde: cool.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif)
Vis bilen overbremser bak kan det løses enkelt ved å klemme forsiktig sammen bre,srøret til bremsene bak... Men ikke for hardt, da får du feil på ikke bremser bak i det hele tatt å må skifte røret på nytt....![[Bilde: blush.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blush.gif)
![[Bilde: wink.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif)
Ps: skal ha den gule fare på eu kontroll nå i rom(h)jula og forhåpetligvis få skilt på den etter nyttår.. Enig med returnfan TTT!!![[Bilde: blink.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif)
Må på BT for å godkjenne baksete å seler også, håper de ikke kicker på noe av ekstra utsyret på bilen da...![[Bilde: mellow.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mellow.gif)
![[Bilde: devil.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/devil.gif)
:blush:![[Bilde: blink.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif)
![[Bilde: cool.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif)
B)
<font color="yellow"><font size="4"><font face="Comic Sans MS">Ladapower</font id="Comic Sans MS"></font id="size4"></font id="yellow">
Vi piratas
Kammeraten din sa det
var greit....
Polly
Member of Russerbanden fra Lier!!
Vis bilen overbremser bak kan det løses enkelt ved å klemme forsiktig sammen bre,srøret til bremsene bak... Men ikke for hardt, da får du feil på ikke bremser bak i det hele tatt å må skifte røret på nytt....
Ps: skal ha den gule fare på eu kontroll nå i rom(h)jula og forhåpetligvis få skilt på den etter nyttår.. Enig med returnfan TTT!!
Må på BT for å godkjenne baksete å seler også, håper de ikke kicker på noe av ekstra utsyret på bilen da...
<font color="yellow"><font size="4"><font face="Comic Sans MS">Ladapower</font id="Comic Sans MS"></font id="size4"></font id="yellow">
Vi piratas
Kammeraten din sa det
var greit....
Polly
Member of Russerbanden fra Lier!!

