Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TCU module + connector '97-'01 XJ
#1
Hei. Til ConLok/ShifTronic-prosjektet mitt trenger jeg en TCU-modul og kontakten til denne (med ledere på!) slik at jeg kan lage meg en eksperimentboks (break-out box). TCU-modulen skal ribbes, så den trenger ikke være funksjonell. Men; connectorer må ikke være brent. Og det må være <i>billig</i> (!!!) siden dette skal "ødelegges".

Er det noen som vet om en mulig donor til dette? En høgger som har en '97-'01 4.0 XJ med AW4 stående f.eks.?

Jeg har foreløpig liten oversikt om TCU fra ZJ/WJ/TJ er identisk med XJ. Tips om dette er interessant og da også i tilfelle mulige huggeri-ressurser.

I tillegg skulle gjerne hatt europeisk instrumentpanel til min '98 XJ 4.0 Ltd. siden den går med US instrumenter. Tips om mulig donor til dette er <i>også</i> interessant.

------
Jeep!

Hadde den vært til å slå på hadde det fulgt med hammer.
http://www.offroad.no/?Page=Rig&Mode=View&RID=1992
Svar


Meldinger i denne tråden
[Ikke noe emne] - av Skywalker - 15.08.2006, 23:00

Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)