11.01.2006, 00:00
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Akselerasjonen fra 0-60 km/ t skilte våre biler med bittelitt over en bil lengde...</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">
Hvilken akselerasjon har Wrangleren i standard utgavene?
Var mangen som er opptatt av drivstoff forbruket. Det er vel ikke så høyt at dette er noe å snakke om. VW Polo er jo ganske sparsommelig der, så visst det er et stort poeng å ikke bruke mye drivstoff er jo den bilen et godt kjøp..![[Bilde: blink.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif)
<i><div align="right">Opprinnelig postet av hening</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">
He he likte denne meldingen, for jeg har en VW Polo som skal selges, og er på jakt etter en TJ Sahara.. noen som vil bytte![[Bilde: biggrin.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif)
På jakt etter TJ 2000/2001 modell..
Hvilken akselerasjon har Wrangleren i standard utgavene?
Var mangen som er opptatt av drivstoff forbruket. Det er vel ikke så høyt at dette er noe å snakke om. VW Polo er jo ganske sparsommelig der, så visst det er et stort poeng å ikke bruke mye drivstoff er jo den bilen et godt kjøp..
<i><div align="right">Opprinnelig postet av hening</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">
He he likte denne meldingen, for jeg har en VW Polo som skal selges, og er på jakt etter en TJ Sahara.. noen som vil bytte
På jakt etter TJ 2000/2001 modell..

