28.12.2004, 00:00
å go` jul alle mann/damer. det er nok mye som kan bedres på her også men for å få bukt med " problemet " må vi vel vær og en starte med seg selv og være litt kritisk til hva en poster på forumet . har selv fått slettet noen innlegg her og vært uenig , men i etterpåklokskapens lys har jeg vel lagt opp til det selv .klart noe virker uretferdig når noen fritt kan annonsere feks en campinbuss under offroad kjøretøy vilt og uhemmet mens andre som har ett noe " vagt " spørsmål opplever å bli fjernet . men forumet er ikke ryddet på en dag ! etter som det nå skal bli en ny linje her får vi " bite " i oss at det kan virke noe urettferdig og tilfeldig innimellom . rom var ikke bygget på en dag ,og jeg tror at -kjøp og salg- forumet vil bli bedre når prossesen som pågår nå er fullført.
muligens kunne det vært en ide med en " alt anet " rubrikk . avslutningsvis vil jeg ønske alle ett godt nytt offroad år !
muligens kunne det vært en ide med en " alt anet " rubrikk . avslutningsvis vil jeg ønske alle ett godt nytt offroad år !

