28.02.2007, 10:26
<b>Referat fra styremøte nr. 03/07</b>
Tirsdag 20.02 kl.1900 hos Veronica.
Tilstede: Mikal, Frank, Vidar, Veronica, Jon Helge, Tor Egil og Marthe
Forfall: Marius, Geir, Kay Christian og Paul
SAK nr.
12/2007
Årsmøtet
Kort oppsummering av årsmøtet ved nyvalgt formann Mikal.
13/2007
Konstituering
Alle ble enstemmig valgt:
Nestformann: Jon Helge Hårstad
Kasserer: Veronica Johansen
Sekretær: Marthe Barstad
Andre verv som ble fordelt:
Innkjøpsansvarlig: Marius Mærk
Husansvarlig: Jon Helge Hårstad
Kjørefeltsansvarlig: T. E. Thorland
Aksjonsansvarlig:
Dekkskifte VÅR: Frank Fossen
Dekkskifte HØST: Tor E. Thorland
Bydelsd. VÅR: Veronica Johansen
Bydelsd. HØST: Vidar Sørum
Naf-dagen: Mikal S. Johnsen
Cupsamskipnaden: T.E.Thorland + en som velges på neste medlemsmøte.
14/2007
Midt Norsk Cup 2007
Kun trail, ikke terreng touring.
Vi tar kontakt med formann i Gærhølet, Jan Eggen + Møre for å prøve å få til noe, da ORT og Oppdal 4x4 antagelig ikke vil være med.
1. runde er satt til 20.mai i Ålesund.
Ansvar: Toro
15/2007
Kjørefeltet
Det har vært en god del rot med nøklene til UOR i det siste.
Styret vedtar derfor å samle inn alle nøkler blant medlemmene.
Disse vil da bli delt ut igjen til de med behov for nøkkel, dette for å får oversikt.
Det skal også ordnes med en lås ekstra til containeren.
Ansvar: Mikal
Plakat som skal henges opp ved bommen med info om kjøretider osv. lages ferdig til 3.mars.
Ansvar: Geir
Dugnad på container er satt til 24.mars. Vi skal sette i dør.
Ta med utstyr som trengs og arbeidslyst.
Kjøreavgift for ikke medlemmer er satt til kr. 50,-
Ansvar: Toro
Søknadspapirer for bruk av kjørefeltet må sjekkes.
Ansvar: Mikal
16/2007
Tæmple
Noen damer har meldt seg frivillig til å male om nedi Tæmple.
Vedtak:
Vi utsetter dette til høsten da vi har mer enn nok å bruke både penger og folk på ved arrangement og dugnadsarbeid i feltet (containeren).
17/2007
Nytt banner
Marthe hadde med forslag, vedtatt.
Undersøk pris på streamers som ser likens ut. Ca 40 cm bred.
Ansvar: Marthe
18/2007
Familiedag
Det blir familiedag i Vassfjellet 3.mars, med påfølgende bilslalom (ORT) i skianlegget.
Vi starter i kjørefeltet kl.1100, ta med mat og drikke, det blir ordnet med bål.
Ansvar: Frank
19/2007
Eventuelt
Vi må ha ei ordning med toalett i kjørefeltet ved arrangement. Vi forespør Cramo; Spons/reklame
Ansvar: Mikal
Tirsdag 20.02 kl.1900 hos Veronica.
Tilstede: Mikal, Frank, Vidar, Veronica, Jon Helge, Tor Egil og Marthe
Forfall: Marius, Geir, Kay Christian og Paul
SAK nr.
12/2007
Årsmøtet
Kort oppsummering av årsmøtet ved nyvalgt formann Mikal.
13/2007
Konstituering
Alle ble enstemmig valgt:
Nestformann: Jon Helge Hårstad
Kasserer: Veronica Johansen
Sekretær: Marthe Barstad
Andre verv som ble fordelt:
Innkjøpsansvarlig: Marius Mærk
Husansvarlig: Jon Helge Hårstad
Kjørefeltsansvarlig: T. E. Thorland
Aksjonsansvarlig:
Dekkskifte VÅR: Frank Fossen
Dekkskifte HØST: Tor E. Thorland
Bydelsd. VÅR: Veronica Johansen
Bydelsd. HØST: Vidar Sørum
Naf-dagen: Mikal S. Johnsen
Cupsamskipnaden: T.E.Thorland + en som velges på neste medlemsmøte.
14/2007
Midt Norsk Cup 2007
Kun trail, ikke terreng touring.
Vi tar kontakt med formann i Gærhølet, Jan Eggen + Møre for å prøve å få til noe, da ORT og Oppdal 4x4 antagelig ikke vil være med.
1. runde er satt til 20.mai i Ålesund.
Ansvar: Toro
15/2007
Kjørefeltet
Det har vært en god del rot med nøklene til UOR i det siste.
Styret vedtar derfor å samle inn alle nøkler blant medlemmene.
Disse vil da bli delt ut igjen til de med behov for nøkkel, dette for å får oversikt.
Det skal også ordnes med en lås ekstra til containeren.
Ansvar: Mikal
Plakat som skal henges opp ved bommen med info om kjøretider osv. lages ferdig til 3.mars.
Ansvar: Geir
Dugnad på container er satt til 24.mars. Vi skal sette i dør.
Ta med utstyr som trengs og arbeidslyst.
Kjøreavgift for ikke medlemmer er satt til kr. 50,-
Ansvar: Toro
Søknadspapirer for bruk av kjørefeltet må sjekkes.
Ansvar: Mikal
16/2007
Tæmple
Noen damer har meldt seg frivillig til å male om nedi Tæmple.
Vedtak:
Vi utsetter dette til høsten da vi har mer enn nok å bruke både penger og folk på ved arrangement og dugnadsarbeid i feltet (containeren).
17/2007
Nytt banner
Marthe hadde med forslag, vedtatt.
Undersøk pris på streamers som ser likens ut. Ca 40 cm bred.
Ansvar: Marthe
18/2007
Familiedag
Det blir familiedag i Vassfjellet 3.mars, med påfølgende bilslalom (ORT) i skianlegget.
Vi starter i kjørefeltet kl.1100, ta med mat og drikke, det blir ordnet med bål.
Ansvar: Frank
19/2007
Eventuelt
Vi må ha ei ordning med toalett i kjørefeltet ved arrangement. Vi forespør Cramo; Spons/reklame
Ansvar: Mikal

