Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deler til WJ Grand Cherokee
#3
<!--quoteo(post=1467341:date=5 Sep 2008, 14:45:name=basZJ)-->QUOTE(basZJ @ 5 Sep 2008, 14:45) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Hei

Nå har jeg en ZJ, med V8, og alle mine deler kjøper jeg fra USA. I de bilene levert med europeiske diesel motorer, så er det ikke deler å få tak i i USA til gearkasse og motor, og sikkert andre deler som hører med til diesel motoren.

Men jeg hadde nok tatt sjansen at det meste av eksteriør og interiør passer om hverandre, uansett om bilen er skrudd sammen i Usa, Europa eller Canada. Lyskastere er kanskje noe som ikke er likt på disse modellene.

Men det er bare noe jeg trur da..... [Bilde: biggrin.gif] [Bilde: biggrin.gif]

hilsen basZJ<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

Ja vurderer det ja, så får vi se. Lurer på et sett stabstag fra eibach, dempere fra bilstein og fjærer fra ground zero, pluss noen andre slitedeler.
Svar


Meldinger i denne tråden
[Ikke noe emne] - av Intimidator - 05.09.2008, 11:35
[Ikke noe emne] - av basZJ - 05.09.2008, 13:45
[Ikke noe emne] - av Intimidator - 05.09.2008, 17:34

Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)