10.12.2008, 23:07
<!--quoteo(post=1486617:date=10 Dec 2008, 20:04:name=Bergum)-->QUOTE(Bergum @ 10 Dec 2008, 20:04) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->https://www.expansys.no/p.aspx?i=175455
http://www.idg.no/pcworld/article76914.ece
Den får ikke no særlig god kritikk og i tilegg har den ikke norsk tastatur. og prisen kr.8900 [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/dry.gif[/img]
Det har akkuret kommen en ny micro laptop til kr. 3690,-
Nyhet! - Liten og ultraportabel netbook med hele 160 GB lagringskapasitet, 1024 MB minne og Windows XP!
Acer`s nye ultraportable netbook med Intel® Atom™ prosessor N270, hele 160 GB lagringskapasitet, 1024 MB minne og Windows XP! 8.9" WSVGA Acer CrystalBrite™ TFT LCD skjerm, nettverktilkobling samt WLAN, minnekortleser og Innebygget webkamera.<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
Det du må se på er hva du trenger. Du får en brukt ultraportabel skjerm med trykkfølsom skjerm, vanntett militær tålegrense. med innebygget GPS for rundt tre til fire tusen.
Den jeg har kjører XP, har kart over usa og europa kan kjøre kart over hele verden, har gps innebygget, kan ta ekstra gps antenne via usb, har blåtann, kan surfe trådløst nett, 7" skjerm, går 4 til 5 timer på batteriet om en tar den ut av bilen.
Kan ta inn minnekort fra kamera og lagre bildene rett på hardisken som er på 60G.
Kan kobles til et webkamera via usb som du kan sette i bakvinduet for å få sikt bakover eller nede i motoren for overvåking.
Vil mye heller ha en slik montert på instrumentpanelet enn en liten pc.

