Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opplasting av bilder
#9
<!--quoteo(post=1520743:date=25 May 2009, 18:55:name=Chev_G30)-->QUOTE(Chev_G30 @ 25 May 2009, 18:55) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Bare lurer på en ting i forbindelse med opplasting av bilder....

Når bildene er opplastet hvorfor blir dem krympet?????
de er i full størrelse helt til siden er ferdig opplastet og når siden er ferdig blir alle bilder krympet...Why????<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

Fordi admin her vil ta hensyn til de som har tilkoblinger med lav opplastingshastighet.
Store bilder vil gjøre forumet vedig tregt å laste for dem...
Og en annen grunn er at det fortsatt er folk som sitter med små skjermer med lav oppløsning....som admin. også vil ta hensyn til.

Jeg har forresten laget en brukerveiledning for bruk av www.offroadbilder.no
Den finner dere HER

Den finner dere forøvrig i et prioritert emne i toppen av "Bilder og film"-forumet.

Den er veldig enkel å bruke, Der kan du også lage deg album å legge/sortere dine bilder i, du kan markere og laste opp maaange bilder samtidig, og de kan brukes i andre forum over alt ellers også.....og som Anders sier...Den er HELT gratis.

Til dere som synes det er tungvint å legge til bilder her på Offroad.no må jeg også si at det faktisk finnes en god del forum på nett som ikke har mulighet til å legge til bilder i det heletatt.
De har ikke serverkapasitet til å la folk legge til bilder på annen måte enn å legge de inn linket fra andre plasser som f.eks. Photobucket.com el. Offroadbilder.no osv.


Anders...
På vBulletin finnes det mulighet slik at når man har klikket på det første bildet i et innlegg med flere bilder...så får man piler slik at man kan hoppe direkte videre til neste bilde i innlegget uten å måtte lukke hvert bilde for så å klikke neste bilde i innlegget for å få det forstørret.
Kan det finnes en innstilling på her også tro???


Og en ting til Anders...
Nå har det blitt slik igjen at når man laster opp bilder på Offroadbilder.no og legger de inn i et innlegg så kommer alle bildene i baklengs rekkefølge slik det var i starten.
Og........ Det finnes ingen "Husk meg"-hake der...så man må logge seg inn hver gang man åpner siden.

[Bilde: newlogo.jpg]
<b>Min garasje:</b>
Svar


Meldinger i denne tråden
[Ikke noe emne] - av slimjim - 16.01.2009, 22:46
[Ikke noe emne] - av Jeeps - 16.01.2009, 22:52
[Ikke noe emne] - av Chevy-LPG - 16.01.2009, 23:20
[Ikke noe emne] - av anders - 17.01.2009, 11:01
[Ikke noe emne] - av slimjim - 17.01.2009, 21:41
[Ikke noe emne] - av Rikard - 24.05.2009, 20:05
[Ikke noe emne] - av anders - 25.05.2009, 06:19
[Ikke noe emne] - av Chev_G30 - 25.05.2009, 17:55
[Ikke noe emne] - av ZukiJack - 31.05.2009, 10:06
[Ikke noe emne] - av anders - 03.06.2009, 12:44

Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)