15.07.2004, 23:00
Endelig skulle altså en aldri så liten "drøm" gå i oppfyllelse, skulle liksom opp dit store Nrk innslag gikk på tittekassa for en tids-epoke tilbake, skulle liksom enderlig få oppleve det å gå i et skikkelig Norsk UFO museum, skulle gå i samme fot-spor som en rekke forstå-seg-på-ere tidligere hadde gjort, åhh som jeg gledet meg..
Uansett kom opp i dalen litt før Rena og stoppet på en Shell der det var liksom et kart over severdigheter opp over dalen med et stort og flott bilde av Norsk UFO museum met telefonnummer og adresse, så dette begynner jp riktig og bli trivelig, men det var jo litt på ettermiddagen da, så jeg fant ut at jeg ville ringe.. Hadde jo tenkt meg til Røros, men en liten biltur til Ålen for å få oppleve sånn nostalgi gjorde jo ingen ting, så jeg fant ut at det var vel best å ringe, for å spørre åpningstider, eller retteresagt stegnings tid..![[Bilde: smile.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif)
Hallo, sa jeg, og hallo svarte en ung kvinne stemme, det er altså meg dvs. Hans Martin fra Hamar, jeg lurte på hvor lenge dere er oppe jeg, åhhh vi er oppe til ti i kveld vi..![[Bilde: smile.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif)
![[Bilde: smile.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif)
Eh, er dere ikke redde for å bli bort-ført av sånn grønne små menn, i og med at dere er så seint oppe da..? Åhh nei, du må no kom du også svarte kvinne stemmen..
Men åss`n gikk det i Ålen da, dvs. mitt håpefulle besøk på Norsk UFO museum..![[Bilde: wtf.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wtf.gif)
![[Bilde: wtf.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wtf.gif)
![[Bilde: wtf.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wtf.gif)
![[Bilde: wtf.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wtf.gif)
![[Bilde: wtf.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wtf.gif)
![[Bilde: wtf.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wtf.gif)
![[Bilde: HessPajero.jpg]](http://www.offroad.no/snitz/uploaded/Jeepir/HessPajero.jpg)
Altså som Dere ser på bildet, heller dårlig, det museumet var lagt ned for to år siden, så hva kvinne-stemmen trodde eller ikke, det aner jeg ikke, men jeg var nå innom en god gammel, virket nesten som S-laget butikk og fikk med meg to gammle støvete post-kort fra Hessdalen, så helt tom-hendt reiste jeg jo ikke derfra, men sånn er det, kan ikke vinne støtt..![[Bilde: sad.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif)
![[Bilde: sad.gif]](http://www.offroad.no/forum/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif)
Uansett kom opp i dalen litt før Rena og stoppet på en Shell der det var liksom et kart over severdigheter opp over dalen med et stort og flott bilde av Norsk UFO museum met telefonnummer og adresse, så dette begynner jp riktig og bli trivelig, men det var jo litt på ettermiddagen da, så jeg fant ut at jeg ville ringe.. Hadde jo tenkt meg til Røros, men en liten biltur til Ålen for å få oppleve sånn nostalgi gjorde jo ingen ting, så jeg fant ut at det var vel best å ringe, for å spørre åpningstider, eller retteresagt stegnings tid..
Hallo, sa jeg, og hallo svarte en ung kvinne stemme, det er altså meg dvs. Hans Martin fra Hamar, jeg lurte på hvor lenge dere er oppe jeg, åhhh vi er oppe til ti i kveld vi..
Men åss`n gikk det i Ålen da, dvs. mitt håpefulle besøk på Norsk UFO museum..
![[Bilde: HessPajero.jpg]](http://www.offroad.no/snitz/uploaded/Jeepir/HessPajero.jpg)
Altså som Dere ser på bildet, heller dårlig, det museumet var lagt ned for to år siden, så hva kvinne-stemmen trodde eller ikke, det aner jeg ikke, men jeg var nå innom en god gammel, virket nesten som S-laget butikk og fikk med meg to gammle støvete post-kort fra Hessdalen, så helt tom-hendt reiste jeg jo ikke derfra, men sånn er det, kan ikke vinne støtt..


