Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sperre problemer
#1
E har tatt å tatt av mellom akselen slik at det er bare et lokk eller noe som stopper meg fra å komme inn i bakakslinga der e ska sveise.
Det er ein svær mutter trur e som stopper mæ.Og den sitter bom fast så e ikkje kommer inn å for sveisa E det noen so
#2
Hei.

Dette er på en suzuki ikke sant ?

Er det pinjongen du forsøker å få ut. Denne skal du ikke røre.

Fremgangsmåten som jeg bruker er.

Skru av stikk akslene fire skruer på vær side på baksiden av bremse trommer. Skru av bremserøra. Da er det
#3
Om du ikke er kar om og engang og skru ut diffen alene!Så skal du ivertfall ikke bevege deg i nerheten av den med et sveiseaparat.Da ender det bare med at du ødelegger den.
La en som vet hva han gjør ta den jobben,det vil du bli glad for senere.
#4
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>Sitat:<hr height=1 noshade id=quote>
Om du ikke er kar om og engang og skru ut diffen alene!Så skal du ivertfall ikke bevege deg i nerheten av den med et sveiseaparat.
<hr heigh
#5
...det finnes faktisk mange godkjente sveisere som ikke har peiling på bakaksler.....

Ut i skogen , opp i trærne !
#6
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>Sitat:<hr height=1 noshade id=quote>
Om du ikke er kar om og engang og skru ut diffen alene!Så skal du ivertfall ikke bevege deg i nerheten av den med et sveiseaparat.Da ender de
#7
Jeg kjøpte min forste 4x4 for 3 år siden,den hadde ødelagt diffrensial.'78 Bronco m/Ford 9 tommer,samme konstrukjsjon som Suzuki,men ikke samme dimmensjon...Fikk pris på overhaling hos et firma i Oslo,de skulle ha 12000kr.for jobben+deler.Dette var langt
#8
Jeg og Solli skal ta noen bilder,så kan du se hvordan vi gjør det i Kvinnherad.
Comming soon.

åk


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)