Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bil er overvurdert ass
#1
i mangel av bil om dagen, har jeg innsett en ting, det går an å bruke bena jo! Ha, det gir like stor glede å hore opp noen smoothe løpesko fra sorterte annerkjente skoprodusenter som det gjør å trone høyt i en jazzet opp offroader!

jeg savner ikke bil...nei, jeg savner ikke en høy offroaer med store hjul. det er sikkert og visst ja...

[Bilde: offroad_member.gif]
#2
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">i mangel av bil om dagen, har jeg innsett en ting, det går an å bruke bena jo! Ha, det gir like stor glede å hore opp noen smoothe løpesko fra sorterte annerkjente skoprodusenter som det gjør å trone høyt i en jazzet opp offroader!

jeg savner ikke bil...nei, jeg savner ikke en høy offroaer med store hjul. det er sikkert og visst ja...

[Bilde: offroad_member.gif]

<i><div align="right">Opprinnelig postet av simensays</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

Syns jeg hører en viss IRONI her jeg....![Bilde: biggrin.gif]

Per
Privat: 91791531 Per@offroad.no
Jobb: 23032000 Mfa@offroad.no
[Bilde: avatarperf.jpg]
#3
hehe tøfft !!

[Bilde: t_pajeroevo.gif]
#4
Wælkømmin i klubben, dæ e lenge sia je fant ut at et par sko ække dumt, selv om jeg har fått "litt" pepper akkurat på den front`n, men å ska`n uten sko da.. Etter to dager i brennhet sol på Gardemoen Raceway, da blir man glad i skoa sine da.. [Bilde: smile.gif]
#5
he he, ja, jeg savner bil - selv om jeg faktisk ikke bruker bil hver dag, det bilr stort sett bare i helgene.

Det ligger ingen skjulte agendaer bak temaet egentlig, men jeg har solgt Pajeroen og tenkte jeg måtte bytte signaturbildet. I mangel av bil, ble det sko...Jeg har riktignok alt for mange par med sko, har vel litt sneakersdilla, men bruker sykkel eller scooter som fremkomstmiddel her i byen.

Desverre kan man ikke akkurat velge og vrake i den type bil jeg nå skal ha, men regner vel med å være tilbake på 4 hjul om ikke lenge nå.

[Bilde: offroad_member.gif]
#6
genial signatur...

Tommy Olsen


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)