Innlegg: 262
Tråder: 83
Ble medlem: May 2002
Omdømme:
0
Har ringt importør å fått en sinnsyk pris på dette fordi glass til dette lyset finnes ikke løst.Man må kjøpe hele bremselyset.Er det noen som vet hvor man kan få tak i et,eller kan kanskje noen har har hele lyset liggende?
Innlegg: 262
Tråder: 83
Ble medlem: May 2002
Omdømme:
0
Glemte å si at bilen er en 97 wrangler
Innlegg: 220
Tråder: 29
Ble medlem: Jun 2003
Omdømme:
0
Jeg har en hel baklykt til TJ, bestilt fra tyskland.
Jeg bestilte til en YJ, men fikk til TJ, (dvs den er opp ned i forhold til YJ, det ble litt artig lyssetting når jeg koblet den til og skulle teste, ingenting stemte, til og med bremselysene blinket)
Jeg kunne tenke meg å ikke tape altfor mye på dette jeg betalte tilslutt ca 1200 kroner for den, du kan få hele lykta for 7-800 (ubrukt)
Ellers så tror jeg at Tor på 4x4supply har, men muligens bare amerikanske, uten blinklys.
kontakt Kjartan på tyvand@online.no eller 92665017
mvh
kjart
PS, man bør bruke "kjøpes" forumet når du søker deler!
Innlegg: 172
Tråder: 4
Ble medlem: Dec 2002
Omdømme:
0
Har demontert "3. bremselyset" på min TJ.
Det er helt komplett, og dette kan du få billig!
Interressert?
Jeeb
TJ 4.0 Sahara
"Big Little Thing"
Innlegg: 262
Tråder: 83
Ble medlem: May 2002
Omdømme:
0
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Har demontert "3. bremselyset" på min TJ.
Det er helt komplett, og dette kan du få billig!
Interressert?
Jeeb
TJ 4.0 Sahara
"Big Little Thing"
<i><div align="right">Opprinnelig postet av Jeeb</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">
Er veldig intressert.Har du et tlf nr jeg kan nå deg på?