Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hva er rett pris på en 410
#1
Har kommet over en 410 uten nevneverdig rust, med baksete og utskiftet kalesje.....har noen peil på hva slikt skal koste for at det skal være interessant å kjøpe ?
#2
Personlig ville jeg ikke gitt mere enn max 15000, helst 10. Men jeg vet at mange går for rundt 20-25. Går ut i fra at den er Eu-godkjent og slikt..

Obsidian
#3
solgte denne på mandag 10 000. Ikke rammerust, men noe karroserirust. http://www.offroad.no/?Page=Rig&Mode=View&RID=73

Det var veldig lett å selge den. Har du skilter på den er du nesten garantert å få min 10 000.
#4
Hei Robert !

Solgte du orginalfelgene også ??

Jørn
#5
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Hei Robert !

Solgte du orginalfelgene også ??

Jørn

<i><div align="right">Opprinnelig postet av t036336</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

Er du på jakt etter orginalfelger???

Jeg har fire stykker pluss et reservehjul som har litt bulk i kanten...som det går å rette opp..

Jeg skal bytte til Hilux-aksler og trenger ikke mine orginalfelger lenger...

Si i fra, og eller ring meg på 934 34 045 så kan vi se nærmere på det.

[Bilde: newlogo.jpg]
"Jai sover ikke, Jai skruuuur!"
<b>->>MIN GARASJE!!!<<-</b>
#6
Heisann Hoelern! Godt du har fått øynene opp for herlige biler!
Vanskelig spørsmål som jeg aldeles ikke har fasit på, men jeg brukte en hel sommer på å lete opp den 410'en jeg har og har derfor et par meninger (som selvfølgelig er subjektive og trenger ikke være korrekte).

Det er foreslått max 15, og dette tror jeg er et bra utgangspunkt. Jeg ville kunne gitt mer enn 15, men da skal den være usedvanlig pen og rustfri. Over 20 ville jeg neppe gitt, med mindre den var utstyrt med spesielle godsaker (OME, Vinsj eller annet dyrt utstyr som vlle kunne trekke pris opp, dette kan du jo mest om selv...)

Min 410 ga jeg 18 for, og selv om jeg synes den er et bra eksemplar ser jeg i ettertid at jeg muligens burde prutet 2-3 lapper. Men føler ikke det var et dårlig kjøp heller.

Så stikkord fra meg er opp 10 for en godkjent men litt sliten bil, opp til 15-16 tusen for en bulkfri bil med lite rust, også kommer resten an på rigging og utstyr (gromme hjul og andre ting som du selv vet masse om). Vet ikke om du ble klokere, men husk at dette er bare en mening blant mange.... Lykke til![Bilde: smile.gif]

Suzuki sj 410
#7
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Hei Robert !

Solgte du orginalfelgene også ??

Jørn

<i><div align="right">Opprinnelig postet av t036336</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

Gjorde ikke det. Sendte deg en PM på mandag eller tirsdag.

Ligger i Oslo klare til avhenting.
3 av felgene er nesten strøkne, og den siste har gått som reservehjul og er mindre strøken.
#8
Tusen takk gutter, jeg får se den på Søndag....så får vi sehva det blir til. Har egentlig nok biler....men ingen Zuki [Bilde: smile.gif]
#9
Spandêr et par bilder på oss da, Hoelern, dersom det bir noe av...alltid artig å se hva slags suzukier folk kjører!

Suzuki sj 410
#10
kommer kanskje litt an på hvilken stand den er i men jeg betalte fem for min når jeg kjøpte den. da var den i bra stand. noe småfiks men ikke noe store opperasjoner, bytte bremseslanger osv
#11
Hallo Holern...
Var det deg jeg møtte etter veien ved Volvo på Jessheim i 14:30-tiden i dag.....med en sølvgrå Zuki bakpå hengeren????


Eller kanskje noen andre her som kjenner seg igjen?

[Bilde: newlogo.jpg]
"Jai sover ikke, Jai skruuuur!"
<b>->>MIN GARASJE!!!<<-</b>
#12
Det ble ingen handel.. enda. Selgeren lot ikke høre fra seg.


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)