Innlegg: 44
Tråder: 12
Ble medlem: Apr 2004
Omdømme:
0
Halloen
Noen her som har kjøpt nye orginal emblemer på sidene på 1generasjonen?(89mod) er det mulig at org.forhandlere skaffer det, event firmaer som selger slikt?
Innlegg: 736
Tråder: 47
Ble medlem: Oct 2003
Omdømme:
0
s e skal lakke min no, å e gidde ikke kjøpe nye dekal, bare dele bilen med to farga ( øverste delen av bilen bli sølv farga å koks grå ved den nederste "knekken")
Innlegg: 1,337
Tråder: 99
Ble medlem: May 2003
Omdømme:
0
Jeg syns i allefall at denne 80talls dekoren ikke kler en pajero.Fytterakkern.Jeg var ialle fall kjapp med å prelle av min.
At du også vil betale penger for å få de på igjen skjønner ikke jeg.
Men men Smaken er fordelt.
Ta gjerne et bilde at nymontert dekor.Kanske det er kult likevel.
Innlegg: 44
Tråder: 12
Ble medlem: Apr 2004
Omdømme:
0
min er prikk lik din idag eppy. men kan hende folket har rett. men husk, det erjo forskjellige dekorer, den eg tenkte på er dei som var på 88-89 mod. såg en på skrapen her en dag (riktig nok med v6emblem på siden, tror dt var siste utgaven av 1gen)) denn hadde kun noen 100mm breie striper langs siden i nesten samme farge som bilen.
EG ejo ikkje Galen vist det dåkk tenkte på var dei Jævla STORE orange som er så vanlig!!!
Innlegg: 419
Tråder: 36
Ble medlem: Mar 2004
Omdømme:
0
ok, da må jeg og beklage hehe =)
Trond