Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
landcruiser 100
#1
Er dette noen bil og satse på?? Er det noen som har noen bra bilder av ombygd lc 100 eller noe sånt?
#2
Det er en bra bil. ArticTruck bygger om

[Bilde: land3.bmp]

[Bilde: land2.bmp]

[Bilde: land.bmp]

Alle med 35" dekk Har sett med 38" og 44" også

Leon Enge

Rana Offroad Team
#3
Det er grym bil! Den kler store hjul også!
Dette er vel 38"?
[Bilde: C671P0_3e2479e7ccc1e.jpg]

[Bilde: C671P1_3e2479ee32f30.jpg]

En sånn skal jeg ha når jeg blir stor![Bilde: blink.gif]
#4
Ok,da har vel Autofil blingsa da,sorryWink

93 ZJ 5.2 V8 Laredo
#5
Det var 80'er. I utgangspunktet mer en bil etter min smak enn 100. Stiv framaksling. LC 105 fåes også med stiv aksling, og en del andre enkle men solide løsninger.

http://www.arctictrucks.is/template3.asp?PageID=1040

http://www.arctictrucks.is/template3.asp?PageID=1051

Vegard.
#6
Mye mulig,skal skanne inn et bilde av bilen,så kan noen med litt mer peiling på Toyota enn meg ta en kikkSmile

93 ZJ 5.2 V8 Laredo
#7
skall vel være ganske nært det nest beste man kan få [Bilde: biggrin.gif]

løp å kjøp,men husk å slippe ned diffen 1" når du hever den

[Bilde: test4.gif]
#8
Var vel LC 100 de brukte over Grønland og til Antarktis,tror nok den gjør jobben jaBig Grin

93 ZJ 5.2 V8 Laredo
#9
var ikke det 80 serien dem brukte til det da?


Det är ni som e dom konstiga, det är jag som e normal
#10
Sydpolen 97/98 og Grønland 99 var det LC 100 i følge et gammelt Autofil

93 ZJ 5.2 V8 Laredo
#11
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sydpolen 97/98 og Grønland 99 var det LC 100 i følge et gammelt Autofil

</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

LC 100 kom vel ikke før i 99 (rett meg hvis jeg tar feil) såvidt jeg vet.
Så det var nok en HD80 som ble brukt i 97/98. Har sett bilder av den. Gikk et program på Discovery om den her en kveld. Vanvittig grom bil det også!
#12
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">da har vel Autofil blingsa </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

Det er nok ikke første gangen!

Men uansett, LC100 er en fantastisk bil. Den kler 35"-ombyggingen hos Artic Trucks best etter min mening.
Har man råd, så løp og kjøp!
#13
det går en 100 med Artic Trucks ombygning her på kongsvinger, skal prøve og få tatt bilde av den sammen med min hdj 80 en dag.

Det är ni som e dom konstiga, det är jag som e normal
#14
her er n![Bilde: Sydpol%20lc.jpg]


Morten Holm
Hilux A/T på M/T Baja Claw 35/12,5/15
#15
vart iyj nå bilde...HMMM ,KONSTIG...???

Morten Holm
Hilux A/T på M/T Baja Claw 35/12,5/15
#16
[Bilde: Sydpol%20lc.jpg]
<i>No da?</i>


Morten Holm
Hilux A/T på M/T Baja Claw 35/12,5/15


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)