Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-MAX vinsj
#1
Noen som har info eller erfaring med t-max vinsjer??Er jo jæv.. billige,så jeg lurer på om det bare er dritt som prisen tilsier, eller om de faktisk duger???
#2
jeg har en 8500 lbs'er og er stålende fornøyd med denne. anbefales!
min er misbrukt på det groveste uten at den klager [Bilde: smile.gif]
eneste svake er reléboksen, må til å bytte relé nr 2 nå....men så er jo min mye brukt også. ikke dyre greiene heller, en 100-lapp pr relé og 5 minutter med skruing [Bilde: smile.gif]


<b>Ivar Kjøs</b>
-----------------------
[Bilde: sfo.jpg]
http://sfo.kkonsult.net
http://pajero.kkonsult.net
#3
Jeg har en EW11000 på bilen min og er veldig godt fornøyd med den. Jeg bruker jo ikke winch hver dag, så pris blir jo et argument. De gangene jeg har hatt bruk for den har den gjort jobben uten å nøle, så til mitt bruk holder det i bøtter og spann [Bilde: smile.gif]

mvh
HC
#4
Jeg har også en T-Max 11000. Jeg har ikke hatt den så lenge, men den virker sterk og fin. Tiden vil vise hvor holdbar den er, men foreløpig vil jeg si at du får mye vinsj for pengene.
#5
Jeg har EW 9500, er svært fornøyd med den. Kansje litt overkill på en liten suzuki, men heller for mye enn for liteBig Grin Fikk vinsj å utstyrspakke til 6500,-.

Mine linker:
<b> 9INCHISKING'S pensjonerte PITSTOP</b>
<b> OPPDAL 4X4</b>

[Bilde: SOVlogono.JPG]
#6
Hmm høres jo bra ut detta, tenkte og kjøpe den 11000 vinsjen...Hvor er de billigst a???
#7
Tenkte og dra kjærra bortover- jeg, så jeg satser på EW-6500, så får jeg forsere det bratteste nedover ( ikke i wire). Sitter jeg fast, så bestiller jeg bare en større en tenker jeg. Det var ikke så mange kronene ekstra ser jeg. http://www.sgoffroad.no
[Bilde: t-max003b.jpg]
Det var i allefall mange blanke deler oppi eska som falt i smak . . . .
<font size="1">sånn . . . nå ble det riktig bilde </font id="size1">
#8
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Hmm høres jo bra ut detta, tenkte og kjøpe den 11000 vinsjen...Hvor er de billigst a???


<i><div align="right">Opprinnelig postet av ken</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">


Jeg kjøpte min hos Korando her på forumet

http://www.sgoffroad.no/
#9
midtjyske reservedelslager i danmark..

Der koster en 11000 3300,- danske kroner..

1985 RRC V8 automat
1986 RRC V8 EFI, prosjekt
#10
<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Hmm høres jo bra ut detta, tenkte og kjøpe den 11000 vinsjen...Hvor er de billigst a???


<i><div align="right">Opprinnelig postet av ken</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

Har sent deg PM

JEEP YJ-89, V8-305/TPI
OME, 32x11.5, T-Max 8500 Vinsj
#11
Det var et annet firma i Danmark som annonserte dem (EW-11000) til kr. 2.900,00 også for en stund siden og 2.750,00 for EW-9500.

Jeg husker ikke addressen, men skal prøve å finne den igjen.
#12
Jeg har en ew 8500 på min wrangler å denne vinsjen holder i massevis! Blir vel litt "bensin på bålet" faktor dette, men jeg synes denne vinsjen virker kvalitetsmessig bedre og bedre "løsninger" og mer gjennomført produkt enn Warn vinsjen jeg hadde...! [Bilde: ohmy.gif] (skal høre med til historien at Warn vinsjen var en eldre M5000 men allikavel!!) Jeg kjøpte min av LabTek her på forumet. Veldig hyggelig kar, kom å møtte så jeg skulle slippe å knote med å finne frem også! det er service det! hyggelige priser og med fullstendig brukermanual på norsk og kvitering og papirer så den skal bli godkjent på BT osv.. kan anbefale å handle av denne karen.
se også nettsiden hans for priser osv: http://www.speedtek.org/


Ønsker å kjøpe bøyle fra Wrangler TJ eller YJ e. -92! Tlf: 984 39 254
#13
Ellers har www.4x4butikken.no en annen kinesisk vinsj (DUKE) til 3.750,00 inkl. mva. på 3,6 tonn.
#14
noen nettadr. til midtjyske reservedelslager??? eller det andre firmaet??
#15
noen som har nettadr til midtjyske reservedelslager?? eller det andre firmaet??
#16
http://www.midtjydsk-reserve.dk/

GET IN, SIT DOWN, SHUT UP AND HANG ON...


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)