Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sperre til 1500
#1
Hei!
Er det noen som har noen sperre de kan anbefale som jeg kan putte baki akslingen på min 99 ram 1500? Helst noe billig og bra, usikker på om jeg bør gå for sperre eller bare en brems, tror kanskje brems hadde vært vel så bra da det kanskje er litt mere skånsomt på drivverk kontra en automatisk sperre som bare flekker inn mens ene hjulet står i full spinn..
Mvh torbjørn
Chevy Trucks, lift'em and drive'em!
Svar
#2
ville nok godt for en diff brems, eller aller helst en sperre som du kan skru av eller på etter behov. luft, elektrisk eller mekanisk.

Har diff brems org. på min 99mod 2500. med 35" hjul og full sving på asfalt så merker jeg godt diffbremsen. tør ikke tenke på hvordan en sperre hadde hvært... drømmer om elektriske sperrer forran og bak...sikle [Bilde: dribble.gif]
Svar
#3
<!--quoteo(post=1315203:date=12 Feb 2007, 20:53:name=muscly)-->QUOTE(muscly @ 12 Feb 2007, 20:53) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->ville nok godt for en diff brems, eller aller helst en sperre som du kan skru av eller på etter behov. luft, elektrisk eller mekanisk.

Har diff brems org. på min 99mod 2500. med 35" hjul og full sving på asfalt så merker jeg godt diffbremsen. tør ikke tenke på hvordan en sperre hadde hvært... drømmer om elektriske sperrer forran og bak...sikle [Bilde: dribble.gif]<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

ja, helt klart at airlockers hadde vært det beste, men det er dyyyrtSmile hehe
Vurderer det som kalles True trac, noen som kjenner til dette?
Chevy Trucks, lift'em and drive'em!
Svar
#4
<!--quoteo(post=1315964:date=14 Feb 2007, 16:03:name=Tobba)-->QUOTE(Tobba @ 14 Feb 2007, 16:03) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->ja, helt klart at airlockers hadde vært det beste, men det er dyyyrtSmile hehe
Vurderer det som kalles True trac, noen som kjenner til dette?<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->


Kjorer detroit bak selv - denne er i 100% inngrep til det oyeblikket du velger aa svinge. saafremt du ikke bremser mye paa motoren el gir mye gass, differensierer sperra. Du vil aldri oppleve at ett hjul spinner alene med ei automatsperre.....
Ikke bare idrettsstjerner driver med høydetrening....
Svar
#5
Er noe slikt som dette jeg vurderer!
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...em=250026174587
Chevy Trucks, lift'em and drive'em!
Svar
#6
<!--quoteo(post=1317513:date=18 Feb 2007, 21:52:name=Tobba)-->QUOTE(Tobba @ 18 Feb 2007, 21:52) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Er noe slikt som dette jeg vurderer!
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...em=250026174587<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->


funker ak likt som detroit de der!
Ikke bare idrettsstjerner driver med høydetrening....
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)