Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mannskap/funksjonærer til norgescup runden på herstua 11 august
#1
Nå er det ikke lenge igjen til NAF Offroaders første runde i NC på Herstua. Vi er ikke mange aktive medlemmer, og er midt i ferietid, så har vi ikke klart å skaffe nok folk som kan hjelpe til. Det vi trenger er:

-seksjonsdommere. trenger 4 stykker
-minimum 2 medhjelpere til hver seksjon (5 seksjoner) her har vi 3 stk allerede, men trenger flere!!
-tekniske medhjelpere, gjerne 2-3 stykker
-1-3 medhjelpere i sekretæriatet
-hjelp i kiosken!!

som funksjonær vil du få frokost og lunsj samt drikke, og du får lov til å gå rundt i en nyyydelig gul vest [Bilde: laugh.gif] det går til og med rykter om at det skal deles ut en premie til beste funksjonær [Bilde: dribble.gif]

send en e-post til meg på aili.wagner@fedex.com, send PM eller svar her. alternativt er jeg å treffe på tlf/SMS: 93264058.

ser helst at vi får beskjed så fort som mulig før onsdag 8 august. det er ikke et krav, etternølere er hjertelig velkommne både løpsdagen og når vi skal opp på herstua og rigge til torsdag 9 august.

<!--coloro:#FF0000--><!--/coloro-->møte på herstua torsdag 9 august for alle medhjelpere!!!<!--colorc-->
<!--/colorc-->
[Bilde: 9921.jpg][Bilde: nofeartag_162.jpg]
http://www.nofear.no
you don`t exist. go away.
Svar
#2
Kan sikker være med og hjelpe litt jeg [Bilde: biggrin.gif]
Jeg snakker med Terje i kveld [Bilde: biggrin.gif]
KNA Offroaders Hordaland

 
Svar
#3
supert! bare gi beskjed til han du da, hva du evt vil hjelpe til med! [Bilde: biggrin.gif]
[Bilde: 9921.jpg][Bilde: nofeartag_162.jpg]
http://www.nofear.no
you don`t exist. go away.
Svar
#4
<!--quoteo(post=1356946:date=3 Aug 2007, 11:33:name=Bernt S)-->QUOTE(Bernt S @ 3 Aug 2007, 11:33) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Kan sikker være med og hjelpe litt jeg [Bilde: biggrin.gif]<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

Tenkte akkurat på det samme... Er jo begrenset hvor deaktivisert vi kan være en hel helg.... [Bilde: blink.gif]
Da har der minst 2 stk fra KNA Offroader Hordaland.
Dvs 4, må bare gi beskjed til Phower og Cristoffer om at de er frivelige... [Bilde: tongue.gif] [Bilde: tongue.gif]

NB: Vi kjører ikke fra Bergen før Fredag ettermiddag....
"det var det eg sa, du skulle gitt mer gass.., no kan du se.."

"I UNDERSTAND THE JEEP THING, THATS WHY I DRIVE A TOYOTA"
Svar
#5
<!--quoteo(post=1356958:date=3 Aug 2007, 12:50:name=Gi Gass)-->QUOTE(Gi Gass @ 3 Aug 2007, 12:50) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Tenkte akkurat på det samme... Er jo begrenset hvor deaktivisert vi kan være en hel helg.... [Bilde: blink.gif]
Da har der minst 2 stk fra KNA Offroader Hordaland.
Dvs 4, må bare gi beskjed til Phower og Cristoffer om at de er frivelige... [Bilde: tongue.gif] [Bilde: tongue.gif]

NB: Vi kjører ikke fra Bergen før Fredag ettermiddag....<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->


veldig bra!! hva kunne dere evt tenkt dere å gjøre?
[Bilde: 9921.jpg][Bilde: nofeartag_162.jpg]
http://www.nofear.no
you don`t exist. go away.
Svar
#6
Beordring mottatt!

PS Jan, Du har sluttet i forvsaret nå.....
<b>-Offroaders Hordaland - Modalen kjørefelt-</b>
[Bilde: NTC_signatur.jpg]

87 Toyota Land Cruiser BJ75
Svar
#7
noen flere?? [Bilde: smile.gif]
[Bilde: 9921.jpg][Bilde: nofeartag_162.jpg]
http://www.nofear.no
you don`t exist. go away.
Svar
#8
57 biler til start - dette blir ny rekord ! 15 biler fra klubben NAF MROR - Kjempe bra ! - Her har du muligheten til å melde deg på som medhjelper og får mulighet til å oppleve spenning på nært hold !






Det stiller så langt et par kvikke funksjonærer fra klubben PåAvvæger og fra klubben i Nord Odal i tillegg. Meld deg på som funksjonær og oppleve tøff kjøring !
Svar
#9
ligger liste over hvem som skal jobbe hvor på pirate, ellers trenger vi stadig flere [Bilde: smile.gif]
[Bilde: 9921.jpg][Bilde: nofeartag_162.jpg]
http://www.nofear.no
you don`t exist. go away.
Svar
#10
husk møte på herstua i dag kl 17 for de som kan [Bilde: smile.gif]
[Bilde: 9921.jpg][Bilde: nofeartag_162.jpg]
http://www.nofear.no
you don`t exist. go away.
Svar
#11
Er ikke innom pirate [Bilde: smile.gif] Vi kommer natt til lørdag.
<b>-Offroaders Hordaland - Modalen kjørefelt-</b>
[Bilde: NTC_signatur.jpg]

87 Toyota Land Cruiser BJ75
Svar
#12
<!--quoteo(post=1358362:date=10 Aug 2007, 08:24:name=Phower)-->QUOTE(Phower @ 10 Aug 2007, 08:24) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Er ikke innom pirate [Bilde: smile.gif] Vi kommer natt til lørdag.<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

Funksjonærer Lørdag:

• Løpsleder: Terje Normann
• Teknisk sjef: Bjørn Nitteberg,
o Assistenter; Kurt, John Thomas,Gorm og Bernt
• Sikkerhetssjef: John Kenneth Nyhus
• Seksjonsdommere:
o Seksjon 1: Per Jansrud, Tomas Brattbakken,Hilde Beate Andersen
o Seksjon 2: Tory,Jan Greve
o Seksjon 3: Øyvind, Ole og Magne
o Seksjon 4: Åge Arnestad og Bjørn Haugen
o Seksjon 5: Tore(chevysub), Paul Håkon Carlsen,Christer
• Løpssekretær:
o Sekretæriat: Raymond Berntzen og Lina Lund
• Juryformann: Finn Eirik Eilertsen
• Jury medlemmer: Per Yngve Berg. Steinar Løvold
o Kiosk Ansvarlig: Christian Halsa
o Kiosk medhjelpere: Kona til Jon K,Pia,Mira
• Kokk til Frokost Kurt+co pilotDenne er vel ny i biltrail

Her er lista til JT, vet ikke om den er oppdatert men


Her er værmeldingen for Herstua
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)