Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKRAVLEPLASS/chattekrok!
SVINGLAAAAATT UTE [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif]
Svar
Finn en feil med dette bildetBig Grin

[Bilde: frontaxle1ub3.jpg]

Svar
blinklys?
hehehe..hvor er diffen?
Svar
Du ser vel at diffen er flytta over på akslingen som blir satt inn [Bilde: tongue.gif]
Svar
uhhh det der er trist det..


<!--quoteo(post=1407591:date=12 Jan 2008, 22:56:name=terje takras)-->QUOTE(terje takras @ 12 Jan 2008, 22:56) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->SVINGLAAAAAT UTE [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif] [Bilde: noexpression.gif]<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
forstår null, men vi er nok på omtrent samme stadium [Bilde: biggrin.gif]:D
fitte!! not [Bilde: ohmy.gif]
Mellom Bakkar og Berg Aaffroad - terrengbil.com
Medlem nr.63 Suzuki 4x4 Klubb Norge

Har deaktivert PM, men send gjerne en epost Smile
Svar
forstår null, men vi er nok på omtrent samme stadium [Bilde: biggrin.gif]:D
fitte!! not [Bilde: ohmy.gif]

Sjenkt yakuza???
Må ikke bruke sånne pene ord her inne [Bilde: ball.gif]
[Bilde: smile.gif]
Svar
Arnfinn (Yakuza) var på fest i går, så det er nok derfor han skriver det han tenker på [Bilde: biggrin.gif]
Tlf: 98883546
Svar
oops, var eg innom her altså [Bilde: ohmy.gif]

jaja, er ikkje kvar kveld heldigvis..[Bilde: smile.gif]

er litt guffen i magen i dag, men hovudet sitt på rett plass i det minste..
Mellom Bakkar og Berg Aaffroad - terrengbil.com
Medlem nr.63 Suzuki 4x4 Klubb Norge

Har deaktivert PM, men send gjerne en epost Smile
Svar
[Bilde: laugh.gif] [Bilde: laugh.gif]
Svar
<!--quoteo(post=1407749:date=13 Jan 2008, 15:28:name=yakuza)-->QUOTE(yakuza @ 13 Jan 2008, 15:28) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->oops, var eg innom her altså [Bilde: ohmy.gif]

jaja, er ikkje kvar kveld heldigvis..[Bilde: smile.gif]

er litt guffen i magen i dag, men hovudet sitt på rett plass i det minste..<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
Og i natt var hodet på feil plass...eller

Du husker du lovte meg at du skulle ta all rustpussinga på bilen min.. [Bilde: whistle.gif]
Svar
hmm.. ja, har eg lovt det så.. [Bilde: biggrin.gif]

Har vore en temmelig rolig dag i dag ja..
Mellom Bakkar og Berg Aaffroad - terrengbil.com
Medlem nr.63 Suzuki 4x4 Klubb Norge

Har deaktivert PM, men send gjerne en epost Smile
Svar
Dette gir uttrykket bodylift en litt ny betydning [Bilde: biggrin.gif]


http://www.youtube.com/watch?v=2VMD1I1gyAg&NR=1

Svar
Var på jobb å skulle sveise et hull i dørken på sukien.
hulle var ikke større en 10*10 cm...heilt til eg begynte å kappe [Bilde: mad.gif]

Bør eg kansje skjære ut heile dørken og sveise i heil plate?

jeg brukte 5 tilmer på å lappe sammen hullene,så oppdaget jeg at platebitene var rustfri...sleit noe så borti h#¤%/% med å tettesveise at jeg brukte ei halv 9 kilo gassflaske og en milion meter tråd.
Svar
<!--quoteo-->QUOTE<!--quotec-->Dette gir uttrykket bodylift en litt ny betydning<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

Vel, jeg så en episode av Bangla Bangers på discovery en gang. De løftet inn en rekkesekser med girkasse for hånd... Det er jalla det [Bilde: tongue.gif]
_____________________

[Bilde: masseyfergusonwh6.jpg] [Bilde: johndeerelogo4clverthm5.jpg]

Heisann, enda en ulyd!

Fine linker: imageshack - howstuffworks - Grunleggende om turboladere
Svar
<!--quoteo(post=1409509:date=17 Jan 2008, 19:17:name=Snømannen)-->QUOTE(Snømannen @ 17 Jan 2008, 19:17) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Vel, jeg så en episode av Bangla Bangers på discovery en gang. De løftet inn en rekkesekser med girkasse for hånd... Det er jalla det [Bilde: tongue.gif]<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
Jeg løftet ut motor og gearkassa fra 413 for hånd i sommer. Alene i ett stykke. Det var også jalla som jeg ikke anbefaler videre.

Hadde tenkt å splitte i to og ta gearkassa ned og motoren opp men sven anbefalte meg å ta bort fronten og ta alt fremover. Det jeg glemte bort var at jeg ikke hadde kran/løfteutstyr der jeg stod.
Eneste kona sa "ikke ødelegg deg nå" og det var like før.

Bruk løfteutstyr når det veier over 25 kg. Alt annet er egentlig jalla galskap.
Svar
Hvordan vet jeg at lagera på diffen er gåen?
Har en sån boowowowowowooowowow...lyd(ikke så høy) når jeg gir på i ca 60-100 kmt.
Når jeg slipper gassen er lyden så og si borte,ikke er den der før eg er oppe i den hastigheten igjen.
Svar
høres meir ut som mellomaksel. kan være kryss ellerno?
slark i slip-yoke på mellomaksel?

Husk også at du har et sammensveist hjul inni krypekassa di, sjøl om det er gjort på en ytterst profesjonell og fantastisk bra måte av ekstremt flinke folk, så kan det være bittelitt kast der, men det trur eg er heilt usannsynlig..

trur difflagre syng meir som heile tida.. har du sperre foresten? kan det være du ikkje stramma dei nok, eller for mykej ved montering?
Mellom Bakkar og Berg Aaffroad - terrengbil.com
Medlem nr.63 Suzuki 4x4 Klubb Norge

Har deaktivert PM, men send gjerne en epost Smile
Svar
kan høres ut somkronhjul/pinjong....

forandrer det seg ved sving?

Svar
Sperr har eg(autolocker)men har full sperr heile tia.
Lyden er der kun ved pådrag/aks.
Ikke noe lyder i sving hvis jeg slipper gassen.
Jeg er litt usikker om jeg har hatt lyden heile tia fordi jeg har nettopp sveist igjen en god del hull i bilen.
Er blitt mindre veistøy en før.
Duringa kommer bakfra.
Hvordan vet jeg at kryssene er gåen? synlig slakk,beveglige deler?
Svar
slettes
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)