10.11.2008, 21:35
Har noen tips om hvordan få litt meir effekt i en slik atv?
|
Noen som har tips til å få meir effekt i en yamaha yfs200?
|
|
11.11.2008, 21:58
oi..her er det mye å gjøre..hvor mye vil du bruke av penger og hvor mye kan du skru selv?
sylinder borring, ny kam, dyser og dysenål.. porting, effektanlegg, luftfilterkitt... vet ikke hva som er å få kjøpt til akkurat den der men alt kan fikses på... let litt etter ferdige kitt på amerikanske sider.
_RalliArt_
15.11.2008, 00:35
<!--quoteo(post=1480723:date=11 Nov 2008, 21:58:name=EvoMan)-->QUOTE(EvoMan @ 11 Nov 2008, 21:58) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->oi..her er det mye å gjøre..hvor mye vil du bruke av penger og hvor mye kan du skru selv?
sylinder borring, ny kam, dyser og dysenål.. porting, effektanlegg, luftfilterkitt... vet ikke hva som er å få kjøpt til akkurat den der men alt kan fikses på... let litt etter ferdige kitt på amerikanske sider.<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd--> Bare lurte på om der va noen små triks for å få litt meir futt i den. Må jeg skifte alt dette for å merke noe serlig forsjell? Hva merker man messt forsjell på å gjer da? |
|
« Neste nyere | Neste eldre »
|