Innlegg: 3,890
Tråder: 168
Ble medlem: Nov 2005
Omdømme:
0
Har ikke vært å sett selv, men kommer med en liten oppdatering etter befaring Fredag ettermiddag. Men etter hva C3 sier om løype 3 snakker vi om gode utfordringer med stein, myr (mud) vann. Så muligheten til å kjøre seg godt fast er veldig til stede!
Innlegg: 770
Tråder: 64
Ble medlem: Mar 2003
Omdømme:
0
<!--quoteo(post=1534102:date=24 Aug 2009, 01:07:name=bajas)-->QUOTE(bajas @ 24 Aug 2009, 01:07) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->kan du gi stikkord for løype nr 3? har dere kjørt gjennom løypene, og i så fall med hva?<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
I løype 3 vil det kunne legges opp til et skikkelig gjørmehelvete for de som ønsker slikt. I tilegg til gjørme, vil det bli mulighet til vading, helninger, stein/berg kjøring, knappe svinger i skog osv. 1911 vil være med å legge opp løypa fredags kveld, samt at eventuelle tilpassninger etter kjøring på lørdag kan gjøres på søndag. Så her vil det bli utfordringer for alle, enten man kjører i løype 1, 2 eller 3
Innlegg: 139
Tråder: 16
Ble medlem: Aug 2005
Omdømme:
0
høres bra ut, kansje man får sjansen til å kjøre sunn noe... gleder meg!
81' Land Cruiser HJ60 TDIC
Pål
Innlegg: 12
Tråder: 2
Ble medlem: Jan 2006
Omdømme:
0
Hvordan er det med tilskuere? Er det bare å komme å se på?
Skal selge bilen så vil helst unngå å bulke den [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif[/img]
Innlegg: 1,049
Tråder: 83
Ble medlem: May 2003
Omdømme:
0
Skal vel ikke være noe i veien for å kunne se på...eller hva C3? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]
Det vanskelige er en lek, å det umulie en utfordring
Hilux 4x4 -91 Allpro SAS
Innlegg: 770
Tråder: 64
Ble medlem: Mar 2003
Omdømme:
0
Det må nok la seg gjøre, selv om vi i år i utgangspunktet ikke har et publikums show. Dette pga at det medfører langt flere tiltak vedrørende sikkerhet osv. Vi vurderer derimot, om dette blir en suksess, å få til et mer publikums vennlig opplegg neste gang.
Jeg anbefaler derfor at du møter opp kl 10 på lørdag ved Bardu Camping, og så hører du om du får sitte på med noen. For, det vil ikke være særlig stemning å gå til fots ute i feltet da avstandene er relativt store.
Innlegg: 3,890
Tråder: 168
Ble medlem: Nov 2005
Omdømme:
0
Det er sikkert noen som er alene i bilene, så muligheten for å få være vinsjhore er sikkert til stede i gruppe 3......... Jeg har plass i min bil, da min co pilot kansje ikke dukker opp. Men om han dukker opp er det nok plass likevel.
Innlegg: 770
Tråder: 64
Ble medlem: Mar 2003
Omdømme:
0
Og så mye mer spennende det er å sitte på framfor å stå og henge ved et tre å se på [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif[/img]
Innlegg: 12
Tråder: 2
Ble medlem: Jan 2006
Omdømme:
0
Ok, kanskje jeg må høre med noen om jeg får sitte på [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]
Det er jo bare en svipptur fra Tromsø uansett [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]
Skal bare få skrudd i sammen Runnern først [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif[/img]
Innlegg: 313
Tråder: 13
Ble medlem: Oct 2004
Omdømme:
0
Dersom du er under 180cm er det plass i Lille Grønne. Hvem vet kanskje du kommer i løype 3 da åsså
Harald Thoresen
Vitara SWB OME 30" 2"BL
Stårfastoverallt
Innlegg: 12
Tråder: 2
Ble medlem: Jan 2006
Omdømme:
0
<!--quoteo(post=1534387:date=26 Aug 2009, 07:24:name=Harald Th)-->QUOTE(Harald Th @ 26 Aug 2009, 07:24) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Dersom du er under 180cm er det plass i Lille Grønne. Hvem vet kanskje du kommer i løype 3 da åsså<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
Desverre, er 185 [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]
Innlegg: 770
Tråder: 64
Ble medlem: Mar 2003
Omdømme:
0
26.08.2009, 16:50
(Dette innlegget blei sist endra: 26.08.2009, 16:52 av C3.)
<b>Gruppeledere</b>
For at vi skal få lov til å kjøre i feltet, må vi ha gruppeledere. Disse vil lede folket igjennom de forskjellige løypene.
Lørdag kveld etter kjøring og stand på Bardumartna'n, tar vi en evaluering og legger opp søndagen mer etter ønske i fra deltakerne.
Gruppelederne er:
Gruppe 1: Andres, Bardu, Chevy Pickup
Gruppe 2: Svein, Bardu, Wrangler JK
Gruppe 3: Tor, Alta, Volvofelt
<b>HUSK:</b> Oppmøte lørdag kl 1000 på Bardu Camping. Her vil det bli holdt kjørebrief, innbetaling av kjøreavgift, enkel kontroll av bilene (husk brannslukker), utfylling av kjøreskjema og utlevering av oblat.
<b>VIKTIG: Ingen kjørebrief = intet oblat som igjen medfører ingen kjøring</b>
Ikke meningen å virke streng, men vi ønsker å få lov til å arrangere dette på fast basis og må derfor følge de reglene som blir satt.
Innlegg: 770
Tråder: 64
Ble medlem: Mar 2003
Omdømme:
0
Da er det snart lørdag og treffstart.
I ettermiddag var vi ute slik at alle gruppelederne har fått beskue feltet og gjort seg kjent med de forskjellige "lover og regler" som gjelder for kjøring i området vi får disponere. I følge Tor blir dette kjempebra, så det er godt å høre.
Husk, oppmøte i morgen kl 1000 på Bardu Camping. Ta med 150,- til kjøreavgift og om du vil på martnafesten, må du ta med 150,- ekstra, altså 300,-
Vi prates i morgen
Innlegg: 7,050
Tråder: 145
Ble medlem: May 2003
Omdømme:
0
If it ain't broken, you haven't been looking good enough!
[url="http://www.offroad.no/forum/topic/4165-hardkaares-pajeroer/"]HardKåres Pajeroer[/url]
[url="http://www.offroad.no/forum/topic/117615-hardkaares-amerikanere/"]HardKåres Amerikanere[/url]
Innlegg: 770
Tråder: 64
Ble medlem: Mar 2003
Omdømme:
0
Supert med bilder HardKåre
Oppfordrer alle til å legge ut bilder / lenker til bilder på samme sted som HardKåre, da blir det lettere å få oversikt.
Kommer selv til å lage et eget web-galleri med alle bildene jeg og V tok, så kan de som vil ha bilder bare forsyne seg [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif[/img]
Takk til alle som møtte opp, på det meste var det 30 biler i fletet!! Supert!!
Innlegg: 313
Tråder: 13
Ble medlem: Oct 2004
Omdømme:
0
Takk til C3 for supert opplegg. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif[/img]
Dette skal jeg legge inn i kalenderen fast!
Bare synd at jeg måtte avslutte da teknikken svikta.(nye deler i bestilling)
Turen hjem til Tromsø gikk fint og problemfritt.
Harald Thoresen
Vitara SWB OME 30" 2"BL
Stårfastoverallt
Innlegg: 149
Tråder: 6
Ble medlem: May 2006
Omdømme:
0
Takker alle sammen for en kjempeflott helg. Bra opplegg og iniativ C3, tommel opp!!
E nu pessblaut etter å å ligget under bilen å spylt i par timer. Helt usannsynlig kor mye myr æ har tatt med mæ tell byen [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]
Innlegg: 149
Tråder: 6
Ble medlem: May 2006
Omdømme:
0
<!--quoteo(post=1535088:date=30 Aug 2009, 18:04:name=glennnr)-->QUOTE(glennnr @ 30 Aug 2009, 18:04) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Takker alle sammen for en kjempeflott helg. Bra opplegg og iniativ C3, tommel opp!!
E nu pessblaut etter å å ligget under bilen å spylt i par timer. Helt usannsynlig kor mye myr æ har tatt med mæ tell byen [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif[/img]<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
Innlegg: 736
Tråder: 11
Ble medlem: Apr 2008
Omdømme:
0
får starte med å takke C3 for en strålende helg på setermoen.
blir også å legge mine bilder på denne linken:
http://www.offroad.no/forum/Jeep-Arctic-Ch...Hs-t105212.html
Innlegg: 736
Tråder: 11
Ble medlem: Apr 2008
Omdømme:
0
får starte med å takke C3 for en strålende helg på setermoen.
blir også å legge mine bilder på denne linken:
http://www.offroad.no/forum/Jeep-Arctic-Ch...Hs-t105212.html
|