Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radial Dekk
#1
Jeg ser etter nye dekk. Jeg vil ha noen brukbare gate dekk som også har gode snø/sand/gjørme egenskaper. Med disse kriteriene fant jeg Super Swamper TrXus STS All Terrain ( http://www.truckaddons.com/Catalog/subpage...perswamper1.htm ). Men de er ikke radial merket, noe en fra artic trucks i Island mente jeg måtte ha. Er det slik at det da ikke er noe poeng i å tappe luft fra dekkene ved off-road kjøring da veggende er så stive alikevell? Eller burde jeg velge for eks. Super Swamp IROK Radial ?

<hr noshade size="1">
Det finnes ikke dumme spørsmål, bare dumme svar...

[Bilde: 16434.jpg]
Svar
#2
STS kommer i både radial og diagonal, vi har kun tatt inn radial. Har noe 33x14,5 og en del 36" på lager, ring oss til uka (BG Nor 22905770).
Svar
#3
Jeg har selv TrXus MT 35x12.5x15 på min Hilux, men jeg har ikke tenkt tanken på om de er radial eller ikke, men de er sinnsykt leie å avbalansere iallefall.
Sjekket nå, det er RADIAL dekk. Men om STS AT er Radial vet jeg ikke...[Bilde: rolleyes.gif]

[Bilde: TRUXUS.jpg]

<img src='http://www.offroad.no/snitz/uploaded/turbolux/TRUXUS STS.jpg' border='0' alt='user posted image'>
Elsker tur i skog og mark, bare det skjer med 4WD.
Svar
#4
Massey kjører vel bla a. med STS AT på Toylet'n..
Men det er sikkert radial da, siden BGNor bare tar inn det.
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)