du må ikke, men det er ikke så dumt
etter min mening...sjekk opp at det ikke er mer som bør byttes og ta forstillingskontroll, kanskje justere høyden på torsjon litt
hjullager er ganske enkelt, du må ta av det ytterste lokket på hjulnavet.. inni der skal du se to skruer (stjernejern) som er til låsinga av muttra..
skal egentlig ha en spesialnøkkel til den store muttra, men år fintå kakke den rundt med en flat skujern eller lignede..
må selvfølgelig ha hjulet fra bakken, kakk muttra litt rundt og drei på hjulet og kjenn etter slakken og fortsett til slakken er borte, men aldri så hardt at du kjenner at hjulet begynner å bremse på lageret... sett på låseskinna og de toskruene, ha rikelig med fett i navet og sett på lokket... FERDIG