<blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">Kopi av melding:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Spørsmål:::
-Hvor får man tak i firkantrør???
-Og kan man tette eksospotta med noe griseri og få den gjennom EU?
Tenkte meg egentlig 2" a-la Yakuza men det blir ikke enda... litt knapp økonomi som student...
<i><div align="right">Opprinnelig postet av eybjerke</div id="right"></i>
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">
Her hos oss lokalt er det en stålgrossist som heiter Rukku, ellers fins Norsk Stål, CCB og fleire andre. I Oslo-området fins sikkert en heil haug.. Gule Sider? Kjenner du nokon i mek.industri kan dei sikkert kjøpe til deg mykje billegare pga rabattar og prisavtalar.
ex: kanalbeskytterane mine kosta 127,- i material..
så lenge potta er tett er det nok EU-ok. fins vel alutape og forskjellig gun-gum og slikt på biltema, men hadde vel neppe gidda å brukt penger på det då det som regel er dårlig økonomi i det i lengda..
http://www.terrengbil.com/zuki