Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1995 suburban mega problem!!
#1
Gjelder 1995 suburban 6.5td

Noen som har vært borti problem med at kupevifa ikke virker, men så lenge bryteren til vifra står på så er kjørelysa på, selv om bilen er avskrud.


Men skrur jeg av vifte bryteren slukker lysa. På forhånd takk for svar ?
Svar
#2
Du har nok et el problem.. men...

 

1. Ta bort ene sikringen på kjørelysrele som er under rattstammen. Mener det var sikring på 1A du napper for at kjørelys ikke skal slå seg på.

 

2. Bryter til vifte er kjent for å bli svidd på baksiden, så kan være du har fått nåe bøll av den grunn.

[url="http://www.gjelstenli.no/lpg/FyllestasjonerNorge.htm"]Hjelp meg å holde ajour LPG fyllestasjoner[/url]

[url="http://www.lpgguiden.no/"]LPGguiden[/url]

[url="http://www.offroad.no/forum/topic/73673-chevy-lpgs-place/"]Chevy-LPG´s Place[/url]

[url="http://www.gjelstenli.no/salg"]Chevy-LPG´s salgside[/url]
Svar
#3
Vifte bryter er i orden, men den har plutselig blitt lysbryter i steden, alt annet kan være av men setter jeg vifta på hakk1 så lyser det utafor i kjøre lys osv. Så skjønner ikke så mye av detta.
Svar
#4
Den uorginale automatiske kjørelysboksen under rattet kan lage mye merkelig krøll, få den vekk.

Svar
#5
Selv om bryteren er i orden, så hadde kontakten til vifte bak på panelet smeltet og lagde krøll.
Svar
#6
Har nettopp byttet lednigene og kontakten til bryteren. Trodde problemet var løst men nei da må bytte bryteren å, den er blit brent uten at det synes. Blir tur til byen i morgen.

Bjørnli
Svar
#7
Fant feilen, var kobling bak hanskerommet som var feilen, isolasjon var borte så det ble overslag
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)