Trenger ny kanal til en cherokee, er klar over det store utland og lav dollar, men de er forholdsvis lange og da blir det stiv fraktpris syntes jeg de steder jeg har sett. Er det noen her i Norge som lagerfører slikt til normale priser?
|
Rustdeler (kanaler) 1993 cherokee xj i Norge?
|
|
08.04.2008, 22:48
Hei!
Opprett konto hos magnum.no og send delene med båt, tror ikke det bli så dyrt, tar bare litt tid. Ellers kan du jo ringe rundt til de bedriftene som er i det nederste prioritert emnene: Jeep deler & utstyr. Innland & utland Lykke til! Hilsen Nivers
09.04.2008, 23:25
Handla plata bak grillen og ny støtfanger + pluss noe annet småtteri fra USA i fjor sommer og med UPS så kom det på 100 dollar i frakt, det kom i 2 store kasser levert på døra hjemme.
Speedy
Jeep Grand Cherokee 4,7 HO Overland 2002 mod
09.04.2008, 23:39
Ok.. Takker for svar, jeg bør vel revurdere USA, mer stress å ringe rundt her i norge alikevel. Ebay neste e.l.
<!--quoteo(post=1437277:date=9 Apr 2008, 23:39:name=abcdv8)-->QUOTE(abcdv8 @ 9 Apr 2008, 23:39) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Ok.. Takker for svar, jeg bør vel revurdere USA, mer stress å ringe rundt her i norge alikevel. Ebay neste e.l.<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->
Hei! Kjøpte kanaler hos amerikanske bildeler og det til en ganske ok pris http://www.amerikanskebildeler.no
90 XJ 4,0L, fortsatt prosjektbil
![]() <b>Citius, altus, fortius</b> |
|
« Neste nyere | Neste eldre »
|
Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)


