Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dynamoreim RAM 2500
#1
Noen som har link til en side med bilde over hvordan denne reima skal stå i riktig rekkefølge. Den har hoppet av på bilen.. Må nok ha ny reim, spørs bare om ikke det må bestilles og vente i 2 uker.. Må man av med radiatoren for og få på reima igjen? Er ganske trangt der..
Svar
#2
Sitter som regel et klistremerke over radiatoren med forklaring på hvordan reima skal sitte. går fint å sette på reima uten å demontere noe.kommer også litt ann på om du har A\C eller ikke.når du skal sette på reima tar du en latmansarm eller ei skralle å setter in i firkanthullet på strammerullen og holder denne stram til du har fått inpå reima.men om reima bare har hoppet av kan det nok hende denne er så slitt at du må bytte den. sjekk også om det er kast i noen reimskiver,lager eller stramerullen. greit sted å kjøpe reim på er klintberg & way.tlf.66775800. de sender over hele landet har gode priser og god service+ at de som jobber der har skrud en del selv og har god peiling.
Svar
#3
<!--quoteo(post=1438321:date=14 Apr 2008, 10:40:name=oggy)-->QUOTE(oggy @ 14 Apr 2008, 10:40) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Sitter som regel et klistremerke over radiatoren med forklaring på hvordan reima skal sitte. går fint å sette på reima uten å demontere noe.kommer også litt ann på om du har A\C eller ikke.når du skal sette på reima tar du en latmansarm eller ei skralle å setter in i firkanthullet på strammerullen og holder denne stram til du har fått inpå reima.men om reima bare har hoppet av kan det nok hende denne er så slitt at du må bytte den. sjekk også om det er kast i noen reimskiver,lager eller stramerullen. greit sted å kjøpe reim på er klintberg & way.tlf.66775800. de sender over hele landet har gode priser og god service+ at de som jobber der har skrud en del selv og har god peiling.<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

Stemmer som du sier herSmile Var vannpumpa som var gåen også. Bestillte ny hos Steinar Stolen.. VIl IKKE anbefale den tullingen da han sendte meg helt feil vannpumpe. Så da måtte jeg vente 2 nye uker på og returnere dritten og bestillte heller ny fra KLintberg. De var mye hyggeligere og bedre service! Klarte til og med og sende pumpe som passetSmile

Nei til steinar stolen!!
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)