Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trenger lyktebøyle til KJk
#1
Grunnet 1 års livstruende sykdom som startet i april 2007 (vi har alle våre unskyldninger) har jeg ikke fått ordnet med rørstyret ("kufangern") foran på KJ (Cherokee/ Kids Jeep).

Jeg har den for å få festa tusenmetringene. På mine eldre dager ser jeg rett og slett for dårlig til å kjøre i skog og fjell med elg, jerv og rein rundt hver sving, men med disse tusenmetringene ble det mye bedre.

Altså, hvem selger rimelige godkjente lyktebøyler til KJ / helst sort?
Svar
#2
<!--quoteo(post=1413359:date=28 Jan 2008, 11:37:name=Fjellfinn)-->QUOTE(Fjellfinn @ 28 Jan 2008, 11:37) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Grunnet 1 års livstruende sykdom som startet i april 2007 (vi har alle våre unskyldninger) har jeg ikke fått ordnet med rørstyret ("kufangern") foran på KJ (Cherokee/ Kids Jeep).

Jeg har den for å få festa tusenmetringene. På mine eldre dager ser jeg rett og slett for dårlig til å kjøre i skog og fjell med elg, jerv og rein rundt hver sving, men med disse tusenmetringene ble det mye bedre.

Altså, hvem selger rimelige godkjente lyktebøyler til KJ / helst sort?<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->

cobra bøyle?
Hadde

98 Pajero 2,8 td, 2" ome og 32"

95 Cherokee 2,5 td 4" Trailmaster og 31"

92 Cherokee 4,0 HO 4" ome+bb og 31"

86 Cherokee 2,6 V6 prosjekt høvdingen

89 Terrano 3,0 V6, 32"
Svar
#3
Sorry, COBRA sin er pr. dags dato ikke godkjent etter de nye direktivene. Det er ikke umulig at denne blir produsert slik at den klarer kollisjonstesten, men pr. dags dato er den ikke prioritert.
Svar
#4
<!--quoteo(post=1413548:date=28 Jan 2008, 20:55:name=Stig)-->QUOTE(Stig @ 28 Jan 2008, 20:55) <{POST_SNAPBACK}><!--quotec-->Sorry, COBRA sin er pr. dags dato ikke godkjent etter de nye direktivene. Det er ikke umulig at denne blir produsert slik at den klarer kollisjonstesten, men pr. dags dato er den ikke prioritert.<!--QuoteEnd--><!--QuoteEEnd-->


Hvis ikke Cobra er godkjent, da finns det vil ingen på det norske markedet?

Andre måter å feste tusenmetringer på uten å bruke kufanger?
Svar
#5
Du har jo denne da: http://www.trademotion.com/partlocator/_in...LImage67016.jpg

Personlig synes jeg den kler KJ'en bra, men er kanskje litt mer prosjekt å få tak og dyrere. Kan bestilles på www.newmoparparts.com og sikkert flere steder. Søk på Jeep Liberty som KJ heter i uniten....
Svar
#6
Disse takmonterte lysrackene til KJ er jo litt kule da...

http://www.newmoparparts.com/mopar-accessories.htm

Ikke akkurat lysbøyle men.
PK
Svar
#7
Var visst ikke så lett for noen av oss å få ut ett bilde av disse taklysene. Men dette bør vel funke:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...eep_Liberty.jpg

Ellers er det vel bare å skru tusenmeterne fast i fangeren, ser jo ut til at det er plass der....
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)