Innlegg: 291
Tråder: 41
Ble medlem: Jun 2005
Omdømme:
0
Finnes det ingen tauekroker på bilen? Jeg tauet opp 2 stk biler fra grøfta i dag, og måtte trekes opp selv en gang også.. Fant ikke noe krok eller noe som så ut som var til å taue i.. Ble til at jeg brukte kufangern. Men man kan vel ikke dra alverdens med den?
Innlegg: 283
Tråder: 46
Ble medlem: Jan 2005
Omdømme:
0
hehe har samme problem, har prøvd å få hjelp men folk gidder ikke å bøye seg ned for å se etter åssen det er hos dem. Jeg har ingen jeg heller... Ender med å bruke fangeren, noe som egentlig funker fint! Sjekk :http://www.offroad.no/snitz/topic.asp?TOPIC_ID=45248
Too slow to be low
Innlegg: 172
Tråder: 30
Ble medlem: Feb 2005
Omdømme:
0
hadde samme problem på kebab tralla jeg hadde(bmw318i) men fant ut at det var et lite lokk på fangeren og inni der skulle man skru i kroken som lå i verktøyboksen. kansje det er noe sånt.
HØY GJØRMEFØRING!!MEMBER OFF TEAM TULLING!!!!!