Får utrulig mye kondens i olja,men etter et par timer i skogen så er olja blank igjen.
Er ramma på suzukien rustfri???
Har noen skrapemerker i ramma under,og har hatt det i 1 år no uten at det ruster.
Like fin å blank overflate!
Nei men det er veldig god kvalitet på metallet som er brukt i ramma slik at det ruster ikke så lett. Derfor er det nesten aldri problemer med rust i rammene på 413.
Jeg klarer ikke se hva bildet er. Som Terje sier minner det om en oljeperle som roteres og blander seg med vann men jeg tror det er noe mye mer finurlig enn det.
Men artig sak.
Nå skal jeg ut og prøve å få løs kula på styrestaget fra pitmannarmen. Jeg vil ikkke bruke en brytegaffel for da går gummipakninhen føyken så jeg var og kjøpte en sak som er en mellomting mellom en avdrager og brytegaffel. Så får jegse hvordan den fungerer. Etter det begynner sammenmonteringen, men jeg fatter ikke hvordan en skal kunne stramme reima på dette opplegget så det blir kanskje en utfordring.








